Як вибрати свічки для чаклунства

1-5-2020


Як вибрати свічку для магічних ритуалів.

Почнемо з того, хто робить свічки і для чого. Є люди, для яких виробництво свічок – це виключно бізнес з метою заробітку грошей. А є Маги, які роблять свічки для ритуальних цілей, вони розуміють, що від якості залежить результат ритуалу. Особливе значення свічки мають в свічкових ритуалах, де свічка є основним елементом, символізуючи людини, якості, події або явища. Головне в магічних свічках – це здатність проводити і зберігати енергію. Синтетичні матеріали, такі як стеарин і парафін, найчастіше використовують для виробництва свічок з – за низької собівартості. Також хочемо вам порекомендувати https://www.skuld.com.ua/svechi/

Такі свічки не зберігають енергію взагалі, і тому їх не бажано застосовувати у магічну роботі. Краще всього для успішної магічної практики підходить бджолиний віск. Не дарма ж багато маги роблять сливку саме на віск. Я не чув про те, що хтось зливає негатив на парафін або стеарин. Ще пару слів варто сказати про церковних свічках. Зараз покупка в церкві так званих «церковних свічок» може обернутися купівлею свічок в кращому випадку з пів-воску або зовсім пофарбованого стеарину з додаванням ароматизаторів. Все тому, що церква втратила своє справжнє значення і перетворилася просто в бізнес. Є ще пальмовий віск карнауба, він краще, ніж стеарин або парафін, але не дотягує до бджолиного воску. У силу всього вищесказаного до вибору свічок варто підходити дуже уважно. Є перевірений спосіб, як відрізнити воскову свічку від стеаринової або парафінової.

Віск від природи володіє високим ступенем адгезії, навіть після додавання барвників і різних екстрактів (до 20% від свічковий маси), віск продовжує липнути. Візьміть свічку і проведіть рукою, понатискайте на неї. Справжня воскова свічка буде злегка прилипати до пальців. Для порівняння добре взяти шматочок воску і помацати його, щоб запам’ятати еталонні відчуття. Добре, коли у вас є скло або дзеркало. Спробуйте приліпити свічку до скла. Якщо вона прилипає, тоді це – віск, якщо ні, тоді це – стеарин або парафін. У воску навіть після відбілювання зберігається запах меду і прополісу, але при додаванні масляних екстрактів і ефірних олій цей запах важко відчути.
Більш надійного засобу, ніж на дотик, я не знаю.