Як вибрати світильник для сходів

5-6-2019

Как выбрать светильник для лестницы
Освітлення сходів – обов’язкова умова її безпечної експлуатації. Для створення привабливого і надійної освітлювальної системи можна використовувати оптоволокно.
Також хочемо вам порекомендувати https://ceh5.com.ua/osveshchenie/svetilniki/svetilniki-dlya-lestnitsy/
Щасливі власники приватного будинку висотою більше одного поверху або багаторівневої квартири знають, що джерелом підвищеної небезпеки травмування є сходи. Саме тому цю частину житла обов’язково підсвічувати. В ідеалі освітлення сходів слід передбачити ще на етапі будівництва. На жаль, така можливість є не завжди.
Щоб організувати освітлення сходів слід на прилеглій стіні встановити елементи загального освітлення – бра, підвіс, люстра в прольоті, точкові світильники на стелі. Важливо знати, що освітлення сходів має передбачати і організацію видимості ступенів в умовах повної темряви. Особливо це актуально в тому випадку, якщо у вашому будинку є тварини, а також діти.
Місцеве освітлення, тобто застосування джерел світло на певній ділянці сходи – найбільш поширений варіант підсвічування.
Освітлення ступенів одержало велике поширення за рахунок великої кількості переваг. Зокрема, можна говорити про легкість монтажу і проведення кабелю. Також є й естетичний аспект. Грамотно підібрана підсвічування ступенів вигідно підкреслює вишуканість інтер’єру. Вузьку сходи таким дизайнерським ходом можна візуально розширити.
З появою на ринку освітлювальних приладів нових технологій оптоволоконне освітлення сходів отримало широке поширення. Його перевага полягає в значній економії витрат електроенергії, а також у різноманітності зон застосування. Підсвічування з використанням оптоволокна досить простий в установці і експлуатації.
Оптоволоконне освітлення сходів — це досить вигідний спосіб підсвічування. Світлодіоди розраховані на 11 років безперервного (тобто без виключень) використання. При цьому споживаний обсяг енергії – від 1 до 3 Вт. Підсвічування за допомогою світлодіодної стрічки — це варіант, в якому модель світлодіодної стрічки визначає не тільки колір, але і яскравість підсвічування.
Вибираючи світлодіодну стрічку, важливо пам’ятати, що термін її роботи не перевищує п’яти років безперервного світіння. Вище і споживана потужність – 4 – 7 Вт. Застосування у всіх конструкціях алюмінієвого профілю не випадково – цей матеріал несприйнятливий до навантажень. Ось чому його застосовують навіть там, де по сходах ходить багато людей.