ЯК ВИБРАТИ ТАТУ-МАЙСТРА

2-23-2020

Щоб не пожинати в майбутньому сумні плоди непрофесіоналізму майстра і власного бажання заощадити, поставтеся до вибору тату-майстра з усією серйозністю. Хочемо порекомендувати тату – майстра на сайті https://elmy.ua/odessa/tattoo

4 критерії, які дозволять визначити професіонала

  1. Перш за все, майстер повинен бути досвідченим, здатним виконувати воістину ювелірну роботу, створюючи ексклюзивні зображення. Для цього не полінуйтеся ознайомитися з попередніми роботами майстра і послухати відгуки людей, які раніше скористалися його послугами.
  2. Зверніть увагу на тату-майстерню. В даному питанні важливо все: від зручного крісла до сучасного обладнання. Якщо ви будете в процесі нанесення малюнка сидіти на простій табуретці, то найменше скорочення м’язів, викликане болем, може спричинити викривлення контуру майбутнього малюнка. Хороший майстер завжди прагне придбати сучасне якісне обладнання, так що, якщо бачите, що в салоні наносять тату явно старовинної машинкою, а то і зовсім рукотворної машинкою-переробкою, то це явно не кращий майстер своєї справи.

Стерильність-перш за все. Зверніть увагу, що хороший майстер повинен мати уявлення про важливість безпеки надаваних їм послуг. Голки, ємності для пігментів, рукавички та інше повинні бути виключно одноразовими і стерильними. Якщо ваше питання про безпеку матеріалів та інструментів почне дратувати майстра, то краще відразу вирушайте на пошуки іншого професіонала.

Слухайте свою інтуїцію. Якщо в салоні ви відчуваєте себе комфортно, майстер відповідає детально і зі знанням справи на всі ваші питання, пропонує допомогу у виборі кращих витратних матеріалів і самого малюнка, вас переповнює відчуття безпеки і довіри, то тільки в цьому випадку, можете вважати, що Ви знайшли свого тату-майстра. Це дуже важливо, адже в руках цієї людини виявиться не тільки ваша зовнішня краса, підкреслена татуюванням, але і ваше здоров’я і навіть життя.