Як вибрати телевізор

1-10-2019

Как выбрать телевизор
Кожен погодиться, що нерозумно вибирати телевізор, посилаючись тільки на його зовнішній вигляд, дизайн і розміри. «Розумні» телевізори Smart TV, достатньо функціональні і володіють широкими можливостями. Згадайте старі телевізори, досить громіздкі, практично не вписуються в інтер’єр вашої кімнати, обмежуються двома – трьома іграми і меню для пошуку каналів. Час неминуче рухається вперед, і створені новітні машини (телевізори), які з колишніми схожі хіба тільки назвою. Щоб не помилитися у виборі, обов’язково визначтеся з тим, для чого він вам потрібен, якими функціями хочете, щоб він володів.
Також хочемо вам порекомендувати жк телевизоры цены
Перед розробниками Smart TV телевізорів ніколи не стояла проблема стандартів, тобто ви ніде не знайдете точних приписів, якими потрібно керуватися при створенні телевізорів. Тому всі виробники обирають свій шлях. Якщо ви, наприклад, хочете придбати телевізор, що володіє якоюсь певною функцією, і не зможете вчасно його купити, то є всі шанси зіткнутися через деякий час з відсутністю на ринку телевізорів з потрібними вам технологіями. Це пов’язано з тим, що виробник в повному праві може видаляти або додавати нові програми без попереднього попередження.
Усе про інтернет. Щоб підключитися до домашньої мережі, багато виробників оснащують свої моделі WLAN модулем, що дозволяє тепер підключитися до безпроводному інтернету. Налаштування WLAN в основному у всіх моделях однакова, тому, тому рухаємося далі. Не всі Smart TV володіють вбудованим модулем. У цьому випадку підключення відбувається або за допомогою WLAN USB, або за допомогою адаптера LAN – мережі WLAN. Сайти YouTube, Facebook і Twitter є майже в будь-якому Tv, вони включені у вигляді спеціальних додатків. Крім них користувач може працювати і з іншими он – лайн ресурсами, серед яких новини, прогноз погоди, телепрограми та ін. Компанія Samsung з 2012 року почала випускати телевізори, що підтримують сервіс Spotify. Розумні телевізори оснащені веб – браузерами. Працюючи також як і на комп’ютері, для того, щоб зайти на потрібний вас сайт, необхідно просто ввести URL – адресу. За бажанням можна зберігати сторінки у вигляді закладок. Але, як говориться, на кожне нове досконалість знайдеться кілька недоліків. Мінусом є незручна навігація і не дуже зручний спосіб відображення сторінки. Текст подано занадто дрібним шрифтом, і тому доводиться напружуватися, щоб прочитати інформацію. В деяких телевізорах передбачена функція для збільшення масштабів веб — сторінок. Але і це створює проблему частого прокручування сторінки.