Як вибрати тепловізор

4-7-2020
Тепловизор Pulsar Axion Key XM30

Сучасні технології дозволяють за оптимальні засоби отримувати дуже якісний продукт. Тепловізор Pulsar Axion Key XM30 відноситься до таких інновацій. Завдяки таким факторам вони придбали популярність серед мисливців і охоронної системи. Ці прилади повторюють формою і змістом легендарні тепловізори . Якщо ви в курсі моделей тепловізорів і вже визначились, то купити їх можна на сайті Інтернет – магазину Сотник . Тут великий асортимент на будь-який смак і колір. Його називають самим затребуваним тепловізором минулого року. Також хочемо вам порекомендувати Купить тепловизор від компанії Сотник в Києві.

У нього чотири унікальні можливості: швидке включення і максимальний час для готовності, тривалість роботи завдяки додатковим блокам живлення, оновлена матриця дозволяє підвищити показники яскравості і контрасту, широкий функціонал у вигляді вбудованого ліхтаря, кольорової палітри, цифрового збільшення. Тобто, все що потрібно для полювання. Унікальність цього приладу в тому, що його порівнюють з американськими матрицями Pulsar Axion Key XM30 за показниками насиченості картинки і контрасту. Також ця модель оснащена великою лінзою в серії 35 мм, завдяки цьому збільшується дальність виявлення. Тепловізор оснащений вбудованим акумулятором, Wi – Fi модулем. Це дає можливість передавати в прямому ефірі зображення з тепловізора на екран будь-якого гаджета потрібно тільки завантажити спеціальну програму.

Компактний розмір, лазер, вбудована пам’ять, запис відео і фото, чотири колірні палітри роблять модель привабливою для мисливців. Це професійна оптика, створена за інноваційною технологією. Один раз спробувавши в дії складно відмовитися від використання. Назвемо кілька переваг: потужний телевізійний сенсор, розумний далекомір визначає максимальну точність відстані до цілі, передбачена система розумного стеження, наявність функції запису, високошвидкісний процесор. Вся техніка тут представлена у великому розмаїтті. Під кожною моделлю повне опис , характеристика та відгуки покупців, які перевірили тепловізори в роботі.