Як вибрати туфлі для хлопчика

6-20-2019


В стінах навчального закладу школярі проводять багато часу. Якщо мова йде про початковій школі, період зайнятості становить близько 5 – 6 годин.

При наявності продовженого дня цей період розтягується на більш тривалий термін. Старшокласники присутні в школі практично стільки ж, скільки і дорослі на роботі. Тому в будь-якому випадку перед початком навчального року слід подбати про придбання дитині зручною змінного взуття.

Щоб купити шкільні туфлі правильно, потрібно врахувати кілька важливих нюансів. Нарешті настав час, коли красу можна з’єднувати з якістю, задовольняючи потреби як дитини, так і батьків. Взуття не повинна здавлювати ноги, бути впритул або “на виріст”.

Як правило, шкільні туфлі на хлопчика і дівчинку можна підібрати в будь-якому магазині, у тому числі онлайн – каталозі. Виробники докладають до колекцій свою таблицю розмірів, зазвичай вона збігається з європейськими стандартами, потрібно тільки виміряти довжину стопи в положенні дитини стоячи.

Підошва не повинна бути абсолютно рівною, легка гумова з невеликими нерівностями — ідеальний варіант, гарантія стійкості та відсутності прослизань. Шкільна взуття для дівчаток і хлопчиків може мати каблук, невеликий, в межах 2 – 3 см — норма. Він допоможе зберегти поставу і сприяє тренуванню м’язів ніг. Оскільки сучасне виробництво досить розвинене, крім натуральної шкіри великий вибір взуття для хлопчиків , як і шкільне взуття для дівчаток, також виробляються з екошкіри, дихаючих тканин (якщо це класичні мокасини), замші та інших натуральних і штучних матеріалів, які не викликають алергії. Дитяча шкільна взуття представлена у даному розділі каталогу нашого інтернет – магазину. Ми представляємо вашій увазі високоякісні, зручні моделі від 19 розміру і більше.

Відрізняються і виробники, оскільки ми розуміємо, як важливо, коли дитячі шкільні туфлі поставляються безпосередньо від виробників з бездоганною репутацією. Зокрема в цьому каталозі ви зможете вибрати шкільні туфлі на хлопчика чи дівчинку таких брендів, як IMAC, PAPAYA, GIOSEPPO, ANDANINES і багатьох інших. У лівій частині даного розділу виберіть установки, зручні для вас, зверху розташовані розміри взуття наявної в наявності.