Як вибрати тур

6-27-2021

1. Потрібно визначитися, чи готові ви до тривалих піших переходів по горах чи ні? готові ночувати в наметі в горах або потрібен комфортний номер зі зручностями? адже велика частина турів по алтаю – саме активні (кінні, піші, сплави) і з проживанням в наметі:) є маршрути та екскурсійні. Як правило, вони проходять з проживанням в номерах туркомплексів. Також хочемо порекомендувати замовити найкращий тур на сайті rozetka.travel , тут тільки найкращі тури по доступним цінам .

2. Зрозуміти, чому віддати перевагу-історії / культурі або природі? на алтаї є і те, і інше. Якщо екскурсійний тур розкриє історичні таємниці, і навіть природу по дорозі захопить, то чисто піший похід не дасть подробиць про ті чи інші місця, але зате порадує романтикою похідного життя і нереальними пейзажами (до яких на автобусі не доїхати точно!). Пам’ятайте, най-най високі гори і най-най блакитні озера – тільки для най-най – пішки або на конях! але не поспішайте лякатися, ці тури не мають будь-якої певної категорії складності і доступні всім фізично активним громадянам. А якщо хочеться і того, і іншого — кілька маршрутів 50*50 ми знайдемо.

3. Потрібно мати на увазі наступний момент. Якщо на екскурсійні тури ви можете просто надіти спортивний одяг і взуття, то до активних піших турів знадобляться якісні трекінгові

Черевики-опора і притулок для ваших ніг на гірських кам’янистих стежках. І, якщо вам не у кого взяти їх на час, вони додадуть ще кілька тисяч до бюджету туру. Але зручність під час походу і побачене сповна все окуплять! а ще рюкзак: також додаємо кілька тисяч, або беремо в прокат, або вибираємо тур, де рюкзак включений в прокат!

4. І останній невеликий нюанс. Гірський алтай займає величезну територію, і побачити все відразу досить важко, тим більше при такій насиченості красот і пам’яток на квадратний кілометр. Екскурсійні тури охоплюють більш велику площу і більше найпопулярніших визначних пам’яток. Піші, кінні-більш точкові, маршрут проходить по якомусь одному невеликому ділянці, але зате дозволяє побачити те, чого не побачиш в автобусному турі, і відпочити в тиші природи.

1. Тому варто врахувати кілька цих моментів і зробити свій вибір. Якщо його складно зробити-вибирайте по відчуттях зараз, адже на алтай ви ще повернетеся, перевірено! пишіть нам, все підкажемо!

Тепер ви все знаєте, можна вибирати і бронювати тут