Як вибрати тур на весну.

2-20-2019

Як вибрати тур на весну.

Одеса – Бухарест – курорт на узбережжі Егейського моря (5 ночей) – Метеори – Олімп – Афіни – Ськіафос – Салоніки – Софія – Одеса Львів – Белград – курорт на узбережжі Егейського моря (8 ночей) – Салоніки – Діон – Метеори – Афіни – Ськіафос – Скоп’є – Тімішоара – Львів Львів – Салоніки – Дельфи – Афіни (3 ночі) – Мікени – Нафпліон – Епідавр – о. Гідра – Метеори – Тімішоара – Львів Львів – Сремски – Карловци – Курорт на узбережжі Егейського моря (6 ночей) – Салоніки – Вергін – Касторія – Афіни – Святі Метеори – Діон – Белград – Львів Львів – Егер – оз. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі отдых на майские праздники 2019.
” зможуть запропонувати Вам незабутній відпочинок в Греції, подорожі до Греції, а також різноманітні тури в цю країну, екскурсійні тури і програми в Афіни та інші міста Греції, курорти Греції, готелі Греції. Індивідуальні та групові тури і програми, які задовольнять всі Ваші вимоги. Поїздка в Грецію відкриє для Вас новий світ та нові враження.
Греки ярі захисники традицій, але це не означає, що вони не вміють розважатися, тому що їх пристрасть до святкувань сходить до культу Діоніса. Секрети Акрополя в Афінах зберігають печери скелі Акрополя. Але потрібно сказати, що було б дуже нерозумно вирушати в Грецію виключно за тим, щоб поніжитися на пляжі, адже країна повна чарівних видів, пам’яток старовини, такої концентрації прекрасного на квадратний метр складно знайти в інших місцях. Звичайно ж, всі багато знають про Афінах — столиці держави