Як вибрати укладання ламінату

6-10-2019


Якщо у вас немає можливості постелити вдома натуральну дерев’яну дошку або дорогий паркет, зробіть оздоблення кімнати за допомогою ламінату. Це покриття з’явилося на ринку зовсім недавно, але вже встигла зарекомендувати себе як хорошу альтернативу класичним матеріалів. Також хочемо вам порекомендувати укладка ламината

Якісний ламінат зовні практично нічим не відрізняється від паркету, хіба що розміром. Він акуратно виглядає, створюючи в приміщенні неповторну атмосферу затишку. У свою чергу багата колірна гамма продукції дозволяє підібрати комплект у відповідності з будь-яким стилем обробкою стін і стель.

Підлогових панелей з пресованої деревини не страшні впали ножі, запалені цигарки, статична електрика і тонкі каблучки жіночих туфель. Покриття ніяк не реагує на вологе прибирання і при належному догляді здатне прослужити як мінімум 5 – 7 років. Є, однак, у даного продукту і недоліки. Кожна деталь з одного боку оснащується щипом, а з іншого – пазом. Залежно від ступеня витривалості, розрізняють кілька класів ламіната.

Останні найбільш стійкі до стирання. Коштують вони трохи дорожче «домашніх» аналогів. Кінцева ціна на товар залежить також від породи дерева, з якого зроблений шпон. За типом кріплень виділяють замки Lock і Click. Другий тип кріплень є більш надійним, але і більш дорогим у порівнянні з першим. При виборі планок обов’язково звертайте увагу на тріщини і відколи, їх бути не повинно. Основа виробу повинна бути абсолютно сухою і гладкою.

Перед тим як почати оздоблювальні роботи, необхідно покласти упаковки в центр кімнати і дати їм полежати хоча б одну добу для адаптації до мікроклімату приміщення. Першим кроком є вирівнювання поверхні. Бажано укладати ламінат на цементну стяжку. Спочатку на підлогу стелять пароізоляційну плівку, а потім кладуть м’яку підкладку. Її треба класти його перпендикулярно напрямами дощок. Самі деталі кріпляться перпендикулярно віконного отвору, щоб сонячні промені падали уздовж швів настилу. Починати обробку слід з далекого кута кімнати, поступово рухаючись до дверного отвору. Особливо обережно слід поводитися з панелями в місцях стикування з радіаторами, одвірками та трубами. При монтажі слід враховувати, що деревина періодично розширюється і стискається. Щоб підлога не скрипів, продукцію укладають з відступом від стіни в 1, 5-2 див.