Як вибрати велосипед

3-6-2019

Как выбрать велосипед
Велосипед останнім часом набирає оберти популярності. Різні люди катають на вельчиках з різних на те причин: зірки шоу-бізнесу, представники влади (правда, поки в основному за кордоном), а також любителі природи і зсж. Якщо Ви теж раптом усвідомили, що хочете кататися на велосипеді, але новенький з заводу Вам не по кишені, не поспішайте зневірятися. Адже часом, серед б/ в велосипедів можна знайти відмінний варіант, причому невиправдано дешево.
Також хочемо вам порекомендувати велосипед титан
Ринок нових велосипедів збільшується і багато веломаны мають відразу кілька велосипедів. Але часто б/ у велосипеди розпродають і часом серед них можна знайти гідний велосипед досить гуманною ціною. Такий залізний кінь і прослужить ще довго, і порадує якістю, що перший власник не скачав. ua, в кінці кожного велосезону влаштовуємо розпродаж прокатних велосипедів, за приємними цінами. Але, дуже важливо пам’ятати, що вибір хорошої б/ у велосипеда залежить тільки від Вас, тому треба знати, на що звертати увагу при покупці.
Так так, коли Ви знайдете велосипед, який Вам сподобався за зовнішнім виглядом, станом і ціною – починайте ставити питання реалізатору, будь – то власник або перекупник, неважливо. Це збереже Ваш час, адже, уточнивши параметри, Ви вже можете зрозуміти: чи підходить Вам цей вельчик за розмірами чи ні. Який кілометраж він вже пройшов. Нехай прозвучить цифра км, навіть приблизна.
Так Ви дізнаєтеся, наскільки добре власник доглядав за своїм залізним конем. Також важливо уточнити, де саме він ремонтувався, тому як є аматори веломайстри, які повністю обслуговують велосипед самостійно вдома. Це непогано, але якість таких процедур може кульгати. Звичайно, якщо він не учень школи веломехаников на Дегтярівській, 51В, де всіх охочих навчають дарувати велосипеду другу/ третю і т.
Потрапляв велосипед в аварії.
Переглядаючи варіанти велосипедів онлайн, зверніть увагу на фотографії. Багато реалізатори викладають фото, де можна і самому розглянути подряпини або вм’ятини навіть на велосипеді. Саме фотографії можуть розповісти про велосипеді більше, ніж відповіді власника на Ваші запитання. Зверніть увагу на три основні точки на велосипеді: кермо, педалі та задній перемикач. Особливо добре роздивіться передню частину цих точок, якщо на них є горизонтальні подряпини, то 90 % того, що цей велосипед багато чого побачив.