Як вибрати весільні келихи

4-15-2021
Свадебные бокалы F 13, фото

Весільні келихи: які вибрати?

Сімейні сварки у багатьох асоціюються з осколками розбитих тарілок… Але посуд б’ють і на щастя, в найперший і найщасливіший день сімейного життя … Зрозуміло, мова йде про весільні келихи! вони не тільки символізують чашу радості і горя, яку нареченому і нареченій належить випити разом протягом сімейного життя, а й вдало завершують образ молодих. Коли ви будете переглядати весільні фотографії та відео, здивуєтеся, наскільки часто весільні келихи потрапляють в кадр! Також хочемо вам порекомендувати заказать свадебные бокалы в інтернет магазині “Event cards”.

Скільки келихів купувати?

Як не дивно, відповідь на це питання не так вже очевидна. Весільних келихів має бути як мінімум дві пари: одну молодята розбивають на щастя біля входу в ресторан, коли їх зустрічають батьки, а друга служить вірою і правдою протягом усього весільного банкету. Після святкування друга пара келихів зазвичай зберігатися в будинку чоловіка і дружини в якості сімейної реліквії. Наявність же зайвої пари келихів може застерегти від несподіваних “ой, він випадково розбився”.

Які весільні келихи вибрати?

Одна пара келихів повинна обов’язково бути зроблена з б’ється матеріалу, зазвичай вибирають келихи зі скла або кришталю. Перший варіант дешевший, але може виглядати дуже стильно, сучасно і елегантно. На піку моди сьогодні келихи, розписані квітами, і келихи з монограмами.

Кришталеві весільні келихи-варіант для цінителів класики. Головне, щоб стиль посуду відповідав стилю весілля і вдало поєднувався з нарядами нареченого і нареченої.

Друга пара весільних келихів зазвичай дорожча, але витрати виправдані: цими символами щастя і благополуччя ви будете милуватися ще довгі роки. Відповідно, вибирати цю пару слід більш ретельно, благо весільні салони і магазини пропонують безліч варіантів, від класичних до найнесподіваніших.

Келихи, прикрашені живими квітами. Отже, самий традиційний варіант-кришталеві келихи, прикрашені живими квітами. Деякі замовляють декор в салоні, а деяким приносить задоволення займатися цим самим… У будь-якому випадку, важливо пам’ятати, що квіти, що прикрашають келихи, повинні бути присутніми і в композиції бутоньєрки нареченого, і в букеті нареченої. Скляні келихи, прикрашені квітами, також стають класикою. Головні вимоги до такого стилю декорування весільних келихів-простота і витонченість.

Келихи, прикрашені штучними квітами і декоративними елементами. До того, як з’явилася традиція розбивати весільні келихи, існувала інша традиція: наречена в знак своєї непорочності повинна була розбити глиняний горщик. Сьогодні глиняний посуд на весіллях зустрічається дуже рідко, але ось квіти з полімерної глини – улюблена прикраса весільних келихів. У хід йдуть і інші матеріали: тканини, мереживо, намистинки, бісер, золоті нитки і стрічки.

Дуже цікаво виглядають скляні келихи з ніжкою, зробленої з металу або порцеляни.

Металеві келихи. Якщо ви боїтеся, що переплутаєте і розіб’єте не ту пару келихів, замовте металеві! вони виглядають дуже елегантно, можуть бути прикрашені гравіюванням, різними написами, наприклад, весільними привітаннями та побажаннями, інкрустовані різними емалями і декоративними елементами.

Дерев’яні келихи. А ось в Ірландії на весіллях досі популярні келихи з дерева. Причому на ніжці кожного з келихів обов’язково має бути дерев’яне кільце. Зважившись купити такі келихи, майте на увазі, що сам келих і кільце за кельтською традицією повинні бути зроблені з одного шматка дерева. Причому кільце з келиха не знімається. Іноді на ніжку келиха «надіті» два кільця як символ сильного і вічного союзу подружжя.