Як вибрати вібратор для женщин

6-4-2019

Головним відмітним ознакою будь-якого жіночого вібратора є його електронна частина, що забезпечує пульсацію. Найпопулярніші стимулятори для жіночого задоволення Ви знайдете в секс шопі https://tet-a-tet.top/urlseks-igrushki/vibratory/

Які бувають жіночі вібратори
Існує безліч моделей для задоволення сміливих фантазій слабкої статі. Можна підібрати універсальну іграшку або купити її тільки для вагінального контакту, анальної стимуляції, а також окремих конкретних зон – клітора і точки Джі.

Вібратори для жінок випускають самих різних відтінків. Комусь до душі реалістичні моделі кольору людської шкіри, для інших – важливіше яскравість і ексклюзивність дизайну.

Розмір сексуального друга підбирається в залежності від еротичних уподобань. Фалоси з пульсацією для вагіни набагато довше і худе анальних іграшок. Для прихильниць яскравих відчуттів можна придбати навіть вібратор гігант довжиною більше 18 див. Стимулятори для клітора і точки Джі дуже мініатюрні і легко поміщаються у дамську сумочку.

Для першого досвіду більше підходять гладкі жіночі вібратори. Досвідченим дамам сподобаються стовбури з несечками, борозками та іншим рельєфом поверхні, а також моделі зі змінними насадками для різних відтінків задоволення.

Допоможе урізноманітнити ваше інтимне життя вібратор для жінок з вакуумною присоскою на кінці. Вони дозволяють звільнити руки для додаткових ласк і займатися задоволенням в будь-яких позах.

Як правильно вібратор для жінок
Перед покупкою штучного члена з вібрацією, зверніть увагу на склад матеріалу. Латексні стимулятори іноді стають причиною подразнення шкіри, особливо у людей, схильних до алергії.

Гумові, силіконові і пластикові іграшки найдоступніші за ціною і прості у догляді. Такі вібратори для жінок досить підтримувати в чистоті, не допускаючи, щоб вода потрапила в електронну частину приладу.

Реалістичні моделі з кібершкіри потребують більш ретельного очищення за допомогою спеціального складу. Після використання поверхню виробу необхідно обробляти особливим тальком.

Використання якісної зволожуючої мастила полегшить введення вібратора і зробить ласки максимально комфортними. Не забувайте вчасно заряджати прилад або тримати під рукою змінні батарейки, і оргазм не змусить себе довго чекати.