Як вибрати вібратор

11-12-2019

В якості самого популярного і відомого предмета отримання додаткового задоволення з усіх сексуальних іграшок жінки найчастіше згадують вібратор. Однак його вибір-далеко не найлегший і простий процес. Рекомендуємо вибрати Секс-игрушки для девушек на сайті по найкращій ціні

Салони інтим-товарів, різні інтернет-магазини секс-іграшок та інші еротичні магазини пропонують самий великий і широкий вибір вібраторів на будь-який смак. Проте в інтернет-магазинах можна зіткнутися з незрозумілим вибором: який вибрати? Який краще? Таким чином ви зможете на власні очі переконатися у відповідності іграшки потрібного для вас розміром, помацати навпомацки, подивитися наскільки підходить для вас матеріал, з якого він зроблений, і навіть ознайомитися з схожими аналогами. Хочемо порекомендувати купити вібратор на сайті Секс шоп

“Зараз дуже популярні вібратори з силікону, — пояснює фахівець з інтим-товарів, — Але своїх позицій не здають і пластмасові вібратори. Стрімко завойовують популярність також і різні скляні інновації секс-іграшок”.

Вібратори бувають різні. Одні передбачені тільки як додатковий засіб для самозадоволення, інші, ті, в які вбудована функція вібрації мають ще й ігрову головку, яка забезпечує додаткову стимуляцію клітора і інших органів.

Ціна на ці пристрої насолоди коливаються від 10 до 150 латів, в залежності від асортименту надаваних функцій. Продавці запевняють, що є іграшки на будь-який смак і будь-якого дизайну.

Зазвичай жінки, які відвідують інтим-салони вже точно знають, що конкретно вони хочуть. Однак широкий асортимент товарів може і дещо змінити їхні плани.

На сьогоднішній день актуальні також вібро-кульки. Їх бонус в тому, що задоволення з ними можна отримувати спільно з партнером. У них вмонтований механізм вібрації і чоловік може повністю контролювати задоволення, яке отримує жінка, роблячи його інтенсивніше або слабкіше. В результаті задоволення гарантовано обом.