Як вибрати відпочинок в Туреччині

7-7-2020
Відпочинок у Туреччині | Атлантіс, туристична компанія, м. Рівне

Туреччина – ідеальна країна для відпочинку. Держава з багатовіковою історією, унікальними традиціями та пам’ятками приваблює гостей з різних куточків світу відмінними умовами для проживання та проведення незабутнього відпочинку. Знамениті турецькі курорти можуть похвалитися розвиненою туристичною індустрією і високою якістю обслуговування відпочиваючих, тут завжди багатолюдно і для кожного знайдеться мандрівника захоплююче заняття. Який курорт вибрати для відвідування, щоб  відпочинок в Туреччині із Запоріжжя був ідеальним?

Це місто з розсипом курортних районів вважається одним з найбільш мальовничих в східній частині Середземномор’я. Гірський масив Таурус надійно приховує його від холодного вітру, а цитрусові і соснові гаї роблять місцевий повітря цілющим, наповнюючи його природними фітонцидами. В Кемері просторі галькові пляжі, за чистоту удостоєні Блакитного прапора. Крім пляжного відпочинку, туристів чекає велика екскурсійна програма, що дозволяє відвідати руїни старовинного міста Олімпос і античного Фазеліса. Любителів активного відпочинку чекають рафтинг, джип-сафарі, дайвінг, яхт-тури по Середземному морю. Також хочемо вам порекомендувати https://piligrim.ua/turciya-iz-zaporozhja.html відпочинок в Туреччині із Запоріжжя.

Порівняно молодий турецький курорт вже заслужив щиру любов туристів. В Анталії море прогрівається вже в кінці квітня, а купальний сезон завершується не раніше кінця жовтня. Тут багато пляжів, покритих піском або галькою. Піщаний Лара розділений між численними готелями, розташованими на узбережжі, а Біч-Парк приваблює мандрівників, які віддають перевагу проводити час активно. Найчистішою пляжної територією в місті вважається галькова Коньяалти.

Особливою романтикою просочені вулички старої частини Анталії, де можна годинами бродити, насолоджуючись навколишніми краєвидами. Курорт привабливий наявністю міжнародного аеропорту в 12 км від центральних районів. Для туристів тут запропоновані захоплюючі екскурсії, серед яких поїздка до водоспаду Дюден, відвідини руїн античних міст і багато іншого!

Третій за величиною місто Туреччини розташовується уздовж тягнеться на багато кілометрів вигнутого затоки, обрамленого гірським масивом. Це сучасне місто, де зосереджено безліч пам’яток культури та архітектури. В Ізмірі туристів чекають дивовижні екскурсії в музеї, де зберігаються предмети, знайдені під час проведення археологічних розкопок на прилеглих територіях.

М’який клімат і розвинена розважальна інфраструктура зробила цей турецький курорт популярним серед молоді. Аланія потопає в зелені цитрусових дерев, оточена мальовничими схилами. Краса природи гармонійно поєднується з численними ресторанами, кафе і затишними двориками для чаювання. Тут можна помилуватися будівлями Сельджукського періоду, побачити сталактитову печеру Дамлаташ і символ міста – Червону вежу, збудовану в XIII столітті, а вечори присвятити дискотеках та нічних клубах.

Цей курорт призначений для елітного відпочинку. Готелі в Белеку виключно п’ятизіркові, сервіс вищого рівня. Мальовниче місто на узбережжі відомий чудовими полями для гольфу, оточеними евкаліптовим і сосновими гаями. Тут можна побачити повноводний водоспад Манавгат, велична будівля театру Аспендос, побувати у справжній піратської гавані.

Самим жвавим курортом південній частині Туреччини вважається Сіде. Це справжній райський куточок для тих, хто хоче поєднати приємний пляжний відпочинок Туреччині із Запоріжжя з вивченням давньої історії.