Як вибрати вініри

4-18-2019

Как выбрать виниры
З появою вінірів і люминиров голлівудська посмішка стала доступна обивателям. У більшості випадків сяючу посмішку й рівні зуби можна отримати без довгого періоду носіння брекетів і інших складних маніпуляцій.
Також хочемо вам порекомендувати www.viniryvalmaty.kz
Достатньо кілька разів відвідати кабінет зубного лікаря, де приймає стоматолог – ортопед, і вибрати для себе оптимальний спосіб виправлення зубного ряду.
Вініри є якнайтонші накладки на зуби, виготовлені із спеціальних матеріалів. Це незамінні помічники стоматологів, які дозволяють зробити посмішку клієнта ідеальною, використовуючи при цьому мінімум втручань. Дані елементи красивої посмішки вирішують проблеми естетичного характеру, приховуючи дефекти зубів.
Перш ніж лікар порекомендує встановлення вінірів, пацієнт повинен вилікувати карієс або запалені ясна. При проблемі тонкої емалі лікарі не рекомендують встановлювати накладки на зуби, так як це посилить проблему і може викликати додаткові ускладнення.
Лікар, до якого ви прийшли на консультацію, може порекомендувати вам різні способи усунення дефектів за допомогою накладок. Основною відмінністю вінірів від люминиров є їх товщина. Люмініри виготовляються з тонких матеріалів і застосовуються в тих випадках, коли проблему не можна вирішити за допомогою вінірів.
Для установки на зуб вініра його потрібно трохи сточити щоб підігнати під інші зуби. Зазвичай сточується товщина дорівнює товщині пластинки. По зліпку зуба, який потрібно приховати, лікар виготовляє вінір. Люмініри ж спочатку більш тонкі і їх установка не вимагає попередньої обточування. Їх товщина не перевищує 0, 3 мм, що абсолютно не помітно на зубі.
Приблизний термін служби вінірів при правильному догляді за зубами становить 10 років. Люмініри виготовляються з більш якісного матеріалу, що дозволяє продовжити термін красивої посмішки до 20 років. По закінченню терміну служби накладки знімаються, а на їх місце встановлюються нові.
Вініри на зубах виглядають більш природно, в той час як люмініри дарують клієнту справжню голлівудську посмішку. Пацієнт повинен вирішити самостійно яку ефект від виправлення зубів він очікує і вибрати той матеріал, який йому більше підійде. Люмініри в Києві зустрічаються набагато частіше, так як жителі столиці мають більше можливостей зробити свою зовнішність привабливішою.
Вартість люминиров в кілька разів дорожче вінірів, тому багато хто робить вибір на користь останніх. Встановити вініри на зуби можна в нашій клініці, тут вам докладно пояснять переваги обох способів виправити зубний ряд і допоможуть зробити остаточний вибір.