Як вибрати захисне скло для iPhone

7-16-2019


Тому варто задуматися про покупку хорошого загартованого захисного скла. Це справжні загартоване скло, але воно розроблено так, що якщо воно розіб’ється, його шматки залишаються нешкідливими, тобто воно не зашкодить екран і не поріже вам руки. Це захисне скло покрите олеофобним покриттям, що відштовхує жир з ваших рук, завдяки чому екран залишається чистим без ваших відбитків пальців. Захисне скло Nillkin 3D дуже прозоре, так що після його наклейки воно практично непомітно. У комплекті йде серветка з мікрофібри, серветка для знежирення, стікер для видалення частинок пилу, а також стікер для легкої установки скла. З гідрофобним і олеофобним покриттям, це захисне скло завжди буде чистим, і вам не доведеться носити з собою серветку з мікрофібри. У комплекті йде два захисних скла та гарантія на бульбашки і тріщини,  обіцяєм замінити скла безкоштовно.

Ще одне захисне скло загартоване, на цей раз від cmaua. Без чохла ви можете помітити кільце навколо екрану, де захисне скло не закриває. Nillkin 3D CP це реально балістичне скло, воно робиться з 5 шарів японського скла Asahi, ця ж компанія робить лобові скла для Mitsubishi. Довічна гарантіяна сайті компанії говориться, що гарантія поширюється навіть, якщо заплуталися під час наклейки і приклеїли неправильно, ви отримаєте безкоштовну заміну. З Nillkin 3D, ви отримаєте чудову прозорість, безперешкодну чутливість до сили натискання, а також сумісність з 3D Touch.
Одним з кращих виробників захисних стекол для екранів вважається також фірма — Baseus, якщо ви не хочете клеїти плівку, а хочете саме скло варто звернути увагу саме на цього виробника. Його захисні скла зроблені з одного шару, який поєднує всі якості багатошарового захисного скла. Як і будь-яке захисне скло, Baseus 3D має гарантійний термін, так що якщо вас не влаштовує якість, повідомте про це Baseus. Воно 3D Touch сумісно, так що ви не втратите чутливість або доступ до дивним сенсорним функцій. Воно стійке до подряпин і якщо воно зламається, не подряпає екран, так як при руйнуванні краю скла тупі. В комплекті захисне скло, серветка з мікрофібри, серветка для знежирення, стікер для видалення частинок пилу, стікер для легкої установки скла.