Як вибрати засіб від щурів і мишей

8-26-2021

 

Родентицид Крысиная смерть №1 тесто в фильтр-пакетах, 100 г

 

Що вибрати? огляд засобів від щурів і мишей

При виявленні в будинку, квартирі або на виробництві гризунів, люди, природно, відразу вирішують з ними боротися. Адже щури і миші небезпечні, вони псують майно і руйнують будови. У приміщенні з’являються сліди їх життєдіяльності і неприємний запах. До того ж щури і миші є переносниками небезпечних інфекцій і хвороб, паразитів. Також хочемо вам порекомендувати засіб від щурів і мишей https://sevenmart.com.ua/p29249389-krysinaya-smert-200.html в компанії «sevenMАRT»

Засобів для знищення мишей і щурів безліч, і у звичайної людини виникають об’єктивні сумніви-що краще допоможе від гризунів?. Розберемося більш детально в цьому питанні.

Методи знищення мишей і щурів

Існує безліч способів позбавлення житлових і виробничих приміщень від шкідників. Що вибрати-підкажуть наші рекомендації. Методів ефективного знищення мишей і щурів кілька:

  • механічний;
  • фізичний;
  • хімічний;
  • біологічний.

Механічні пристосування для лову гризунів

Механічний метод має на увазі ловлю мишей за допомогою клейових пасток, тунелів і мишоловок. Врахуйте, що такий спосіб підходить, якщо в приміщенні є невелике зараження гризунами. Найбільше пастки ефективні проти мишей. Щури-більш розумні тварини, і, якщо одна особина попадеться, інші близько не підійдуть до пристосування для вилову.

Механічний спосіб має свої особливості. Наприклад, якщо ви будете використовувати клейові пастки від мишей або тунелі, будьте готові до того, що спіймані звірята будуть живі, і з ними потрібно буде щось робити.

У звичайній мишоловці стоїть масивна пружина, завдяки дії якої тварина, потрапивши, відразу гине. Але існує ймовірність пошкодження кінцівок у дітей і домашніх тварин. Тому мишоловки потрібно ставити в затишних місцях, де до них не доберуться цікаві домочадці. Цей метод – найбільш поширений і безпечний серед населення, але ефективність його мала.

Біологічні методи знищення гризунів

Даний спосіб винищення шкідників полягає у використанні природних ворогів гризунів. Такими є коти, тхори, ласки, лисиці, сови. Вони ефективно знищують великі популяції гризунів, проте такий спосіб не застосуємо в умовах дитячих установ, комбінатів харчування, кафе і ресторанів. Та й не гуманно заводити кота тільки для цькування мишей. Звичайно, якщо у вас приватний будинок або дача, то ви зобов’язані бути власником хорошого кота-щуролова, який стане не тільки грізним захисником, а й улюбленцем сім’ї.