Як вибрати жалюзі

8-9-2019

Как выбрать жалюзи
Щоб кухня була практичною і функціональною, потрібно правильно підібрати всі її елементи. В тому числі і ретельно продумати оформлення вікон. У даному випадку оптимальним варіантом є використання жалюзі. На відміну від звичайних штор, жалюзі не збирають пил і жир, а також, стійкі до вологості.
Також хочемо вам порекомендувати жалюзи Люмен

Купуючи жалюзі компанії , ви економите час на прибирання і доповнюєте свій інтер’єр цікавим декором. Дана конструкція складається з вертикальних або горизонтальних елементів – ламелей. Для цього навіть не потрібно знімати всю конструкцію. Досить протерти ламелі вологою ганчіркою. Пластинки не нагріваються від сонячних променів і не передають тепло всередину приміщення. Конструкція відмінно захищають кімнату від сонячного світла. Великий вибір матеріалів та кольорів дозволяє зробити ваш дизайн унікальним. В залежності від розташування ламелей, ви можете візуально розширити або подовжити кімнату.

Ці сонцезахисні системи надійно захищають від сонячного світла і невибагливі в експлуатації. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів: алюмінію, тканини, пластику, бамбука або дерева. Такі вироби монтуються всередині склопакета. Вони зовсім не займають місця і не брудняться. Відмінно підійдуть для кухні з низькими стелями. Як правило, вони виготовлені з матеріалів, які відштовхують воду. Їх дуже легко мити, при цьому малюнок і фактура не псується. Не дуже практичні для кухні, адже вони вбирають жир, кіптяву й вологу. З такими жалюзі можна використовувати легку прозору завісу, яка захистить полотно від зовнішнього впливу. Якщо ви виберете кухонні жалюзі з малюнком, то додатково декорувати вікно шторами або стрічками не варто.

Розташування вікна по відношенню до плити. Матеріал повинен бути максимально безпечним. Важливо враховувати, знаходяться вікна на сонячній стороні.
Оптимальним варіантом для кухні будуть пластикові або алюмінієві жалюзі. Дерев’яні жалюзі та рулонні штори теж можуть бути застосовані, але з обережністю, оскільки ці матеріали легко спалахують. Доступна ціна і довговічність жалюзі дозволяють використовувати їх на будь-якій кухні. А широкий спектр кольорів і матеріалів дає можливість зробити дизайн унікальним.