Як вибрати жіночу сукню за типом фігури

4-24-2020
Жіноча краса - Все про все

Кожна жінка хоче виглядати привабливо. У сучасному житті багато жінок вважають за краще купувати вбрання в інтернет-магазинах, але не всі знають, як правильно вибрати сукню по картинці, не дивлячись на те, що модельний ряд дуже великий.

У широкому асортименті представлені жіночі сукні в магазині «Versal», де кожна дівчина чи жінка може підібрати собі відповідну модель на будь-який сезон. Розумні ціни та постійно діючі акції в магазині не залишать жодного клієнта без покупок. Але перш ніж вибрати плаття в інтернет-магазині «Versal» йдіть по ссылке , визначте, яка у вас фігура.Найті правильні стилі сукні на фігурі досить просто. Ми пропонуємо нашим читачам короткий огляд, щоб допомогти вам дізнатися про деяку тонкощі при виборі конкретного стилю.

Плаття на кшталт

Як ми всі знаємо, існує 5 типів фігур. Але є один універсальний принцип, який застосовується до всіх жінок, тобто від обраної моделі одягу, перш за все, повинен приховувати недоліки фігури. Знаючи секрети цього типу, кожна дівчина буде легко вибирати правильну модель.

Груша. Специфіка цього типу широкі стегна, вузька талія і вузькі плечі. Основне завдання цих жінок – зробити картину більш пропорційною. Вибираючи плаття, зверніть увагу на моделі з широкими рукавами або ліхтариками. Вона також привітала присутність декору у верхній частині сукні. Ідеальним рішенням є плаття з глибоким вирізом.

Пісочний годинник. Цей тип найбільш ідеальний, тому що у нього пропорційні всі частини. Дівчата з даним типом фігури можуть дозволити собі широкі сукні. Однак не слід надмірно використовувати декоративні елементи.

Яблуко. Цей тип включає повних жінок, приблизно з однієї талією, стегнами і грудьми. Основне завдання моди – візуально подовжує силует і підкреслює талію. Ідеальне рішення – модель з вертикальними швами. Також добре виглядатиме сукня-олівець з глибоким вирізом. Завжди можна підкреслити талію тонким ременем.

Зворотний трикутник. Як правило, жінки з широкими плечима і вузькими стегнами. Більшість спортсменів мають саме цей тип фігури, але це не заважає їм виглядати жіночно. Основна мета – візуально послабити лінію плеча і додати об’єм до стегон. Ви можете зробити це, використовуючи сукні з рукавами і без бретелей. Моделі збірки повинні бути знижені. Зверніть увагу на сукні та спідниці з пишною спідницею.

Прямокутник. Жінки з прямокутною фігурою, як правило, пропорційні стегнах і плечах з чітко вираженою талією. Для даного типу відмінним варіантом стане сукня з круглим вирізом у верхній частині, а також вироби з широким поясом.