Як вибрати зовнішню рекламу

7-14-2019

Как выбрать внешнюю рекламу
Компанія BFG Promotion – широкі можливості в розміщенні зовнішньої реклами. Пов’язано це з тим, що засоби масової інформації суттєво обмежені у впливі на аудиторію.
Також хочемо вам порекомендувати варіанти зовнішньої реклами, які пропонує AMS Print
Настільки широкий спектр використання, а також маса переваг роблять зовнішню рекламу одним з найбільш ефективних і популярних способів просування.
Конкретна вартість зовнішньої реклами варіюється в залежності від декількох факторів.
Де можливе розміщення зовнішньої реклами. В сучасних умовах найбільш оптимальними варіантами розміщення зовнішньої реклами є транспортні магістралі і жваві дороги. Адже саме в цих умовах можливість зорового контакту максимальна. Експерти BFG Promotion із задоволенням нададуть професійні послуги з підбору рекламних носіїв конкретно для вашого випадку, вибравши, реально, дієвий, ефективний і доступний варіант.
Цей тип рекламних конструкцій є одним з найбільш простих і доступних. Останні кріпляться до опор ліній електропередач. Примітно те, що холдери – найдешевша з можливих конструкцій. Однак її відокремлений використання не можна назвати ефективним. Другий варіант реклами найбільш органічно вписується в загальноміську навігацію, підвищуючи значущість конкретного об’єкта за рахунок зовнішнього вигляду знака, схожого з конструкцією комунального призначення.
Білборди є одним з найбільш масштабних і презентабельних способів ведення рекламних кампаній. Розташовані в місцях великого скупчення народу або активного транспортного потоку, вони гарантовано привернуть до себе увагу аудиторії. А розміри конструкції і корисна площа близько 18 квадратних метрів дозволяють відобразити максимум корисної інформації, без втрати цілісного сприйняття.
Даний спосіб інформування приваблює з кожним роком все більше уваги. Ключова відмінність реклами на мостах – відсутність конкуренції. У зв’язку з тим, що на одному мосту розміщується лише один рекламний плакат, водії та пасажири транспортних засобів зосередять свою увагу саме на ньому. Безпрограшний варіант для тих, хто вирішив масштабно заявити про себе на повний голос. Хочете більше дізнатися про зовнішню рекламу.
Скільки займе виготовлення зовнішньої реклами. Експерти компанії BFG Promotion прагнуть максимально скоротити час виготовлення зовнішньої реклами.