Як вибрати електроди для алюмінію

2-6-2020
Электроды для алюминия ESAB OK 96.50 Ø2.5 мм (4 кг)

Електроди для зварювання алюмінію – різновид зварювальних матеріалів для з’єднання деталей з кольорових сплавів. Зварювання кольорових металів, зокрема, алюмінію, вимагає дотримання особливих умов та використання спеціальних електродів. Алюміній надає високу плинність розплаву і швидко окислюється. Сплави на базі алюмінію містять водень, який сприяє утворенню пор і тріщин в зварному шві. Високий коефіцієнт лінійного розширення алюмінію вимагає постійного контролю температури зварювання і попереднього розігрів деталі. Поверхні зварюваних деталей ретельно зачищають, а самі стержні прожарюють на температурі 200С.  Також хочемо вам порекомендувати https://eweld.com.ua/ehlektrody-svarochnye/ehlektrody-dlya-alyuminiya/

Місце зварного шва також прогрівають перед зварюванням. При зварюванні алюмінію утворюється тугоплавка оксидна плівка, температура плавлення якої в багато разів перевищує температуру плавлення самого алюмінію. Для того, щоб розплавити оксидну плівку при зварюванні у електроди додають фтористі або хлористі солі лужноземельних металів. Для зварювання алюмінієвого похила використовують наступні типи електродів: вугільні, графітові, вольфрамові. Електроди для зварювання алюмінію представляють із себе стержні круглого перерізу. Розрізняються по довжині, діаметру, хімічним складом, типом покриття. Тип струму: постійний, зворотної полярності. Використовуються для зварювання чистого алюмінію.

Використовується для зварки сплавів алюмінію з кремнієм. Використовується для зварювання деталей з чистого алюмінію завтовшки більше 10мм. Використовується для зварювання деталей з алюмінієвих сплавів товщиною менше 10мм. Реалізація металовиробів оптом і в роздріб. Надаємо послуги пакування товару вимогам замовника. Готові виробити продукцію будь-якої складності на замовлення по кресленнях замовника. Доставка металопрокату і іншої продукції здійснюється з найближчого складу, де товар є у наявності. Готові надати знижку на доставку згідно умов партнерських програм транспортних компаній. Вся продукція сертифікована, відпускається після технологічного контролю.