Як вибрати Зимовий пуховик

1-11-2019

Как выбрать Зимний пуховик

Універсальні і комфортні жіночі пуховики потіснили шуби і пальта, які вимагають підвищеного відходу і бояться негоди. В порівнянні з верхнім одягом з хутра і вовни, пуховики виграють і в ціновому аспекті. Але дешева дута куртка сумнівної якості – аж ніяк не те, що буде зручно носити в осінні холоди і зимові морози. Золоте правило при виборі пухового вироби – не довіряти кустарним виробникам і в першу чергу дивитися на склад і бренд.
Також хочемо вам порекомендувати одяг бренду off white україна .

Якщо ви зупиняєтеся на натуральній пухової підкладці, то на виробі і в картці товару повинна вказуватися маркування «down». Відмітка «feather» свідчить про наявність пуху, що знижує вартість пуховика.
Пуховики на синтепоні, з відповідною міткою 100% polyester – знадобляться восени і прослужать до трьох – чотирьох сезонів при дбайливому догляді. Синтетичний пух, виготовлений з допомогою професійних технологій, поєднує властивості натурального матеріалу і гідності штучного наповнювача. Такі жіночі пуховики володіють підвищеною теплоізоляцією, відрізняються легким вагою і після прання відразу відновлюють форму.
Індекс Fill Power говорить, як швидко пуховик відновлюється після стиснення. У стоїть пухової продукції індекс пружності – – >550 одиниць.

Підкладка
Убезпечте себе і купіть жіночий зимовий пуховик з підкладкою такого ж кольору, як і зовнішній шар. Тоді ви будете впевнені, що виріб не злиняє і збереже первісний колір.
Декор
Краще замовляти пуховик без гумових аплікацій і нашивок, які після прання можуть потріскатися або відірватися. Витривалістю відрізняються набиті принти і вишиті логотипи.

Походження бренду і країна-виробник
Батьківщина перевірених виробників пуховиків з авторитетом на ринку – Канада, Італія, Норвегія, Фінляндія. Якщо ви шукайте виріб з функціональним кроєм, який виручить навіть в поході, то варто купити жіночий пуховик від Canada Goose. Продукція італійської марки Moncler – задоволення для досвідчених покупців, в пріоритеті яких – тепло і елегантний дизайн. Скандинавські компанії десятиліттями вдосконалюють якість і при цьому пропонують порівняно лояльну вартість на товари клас-люкс. На сайті mod.net.ua ви зможете замовити пуховики з двохсот інтернет-магазинів за цінами, яких вже немає в звичайних магазинах.
Китайський пуховик китайському ворожнечу. Побачивши позначку «Made in China», не поспішайте відмовлятися від обновки: європейські і американські марки, той же Tommy Hilfiger і Parajumpers, відшивають продукцію в Китаї, контролюючи виробництво і гарантуючи фірмове якість. Приваблива в плані ціни альтернатива – китайські фірми, які випускають продукцію на внутрішній ринок і частина перенаправляють на експорт.