Як вигідно продати автомобіль!!!!

10-9-2019

Купимо ваш автомобіль за 30 хвилин. Кілька порад про те, як продати б/ у авто дорожче. На жаль, продати б/ у автомобіль без додаткових у нього вкладень, неможливо. Основна порада для продавців старих машин: постарайтеся побачити і оцінити його з точки зору потенційного покупця. Передпродажна підготовка допоможе підняти вартість Вашого “залізного коня”, так і прискорити операцію. Варто звернути увагу, що економічно вигідно проводити передпродажні приготування не для всіх автомашин. Якщо Ви хочете продати б/ у авто вітчизняного виробництва, старше 15 років, такі вкладення не доцільні. Зовсім по іншому йде справа, якщо Ви власник досить нової іномарки. Також хочемо вам порекомендувати продажа авто у Львові

Для отримання очікуваної суми, зовнішнім виглядом такої машини обов’язково потрібно зайнятися. У більшості автомашин, які експлуатувалися, на кузові є дрібні пошкодження. Невеликі сколи, подряпини і потертості на фарбі, тріщини на стеклах і незначні вм’ятини на бампері. Звичайно, ці похибки не впливають на роботу авто, але погано впливають на його зовнішній вигляд, а це відштовхує покупця. Щоб продати б/ у автомобіль вигідніше такі недоліки потрібно прибрати заздалегідь. Однак, якщо кузов в занедбаному стані з явними ділянками, покритими іржею, Вам доведеться або робити капітальний ремонт, або знизити ціну автомобіля. Звичайно, дешевше буде привести салон в порядок власноруч. Ринок автомобільної хімії пропонує безліч засобів для догляду за шкірою, пластмасою і тканиною.

Але не варто забувати, що під час використання автомобіля, в його внутрішньому приміщенні може з’явиться який – не будь запах. Власник машини може просто звикнути і не помічати його, а покупець, людина “з вулиці”, буде чути його дуже добре. Враховуючи цей факт, готуючись продати б/ у авто краще скористатися хімчисткою, і не тільки самого салону, а і багажника. Якщо є помітні пошкодження оббивки на кріслах, придбайте чохли. Ось підвісці варто приділити найпильнішу увагу. Кому сподобається, якщо машина буде стукати, або її буде тягнути в сторони. Зовсім не обов’язково повністю перебирати підвіску, але ліквідувати помітні недоліки необхідно. Ми сподіваємося, що використовуючи ці поради, Ви зможете продати б/ у автомобіль з вигодою для себе. Купимо ваш автомобіль за 30 хвилин.