Як вийти із запою

8-16-2019Запій – це такий стан людського організму, коли він протягом тривалого періоду часу отримує величезні дози алкоголю, в результаті чого здійснюється сильне отруєння отруйними інгредієнтами його розкладання. З цього напевно кожен алкозависимый людина задавався питанням – як вийти із запою. А ось під самостійним виходом з запійного стану прийнято розуміти процес, який в результаті не завжди може привести до необхідного результату. Ніякі методи виведення з запою не здатні допомогти, якщо людина самостійно не бажає позбутися від такої негативної звички як постійне вживання спиртного. Як вийти із запою самостійно.

Краще, якщо це буде чашка чаю або склянку кефіру. Не завадить тут і вживання активованого вугілля. По закінченню декількох годин після ранкового пробудження можна приготувати курячий бульйон. Тут необхідно приготуватися до того, що ймовірно виникнення блювотного рефлексу. Якщо це сталося, тоді спробу вживання їжі необхідно повторити ще раз. В даній ситуації фахівці рекомендують відволіктися від похмурих думок і спогадів неприємного характеру. Можна подивитися якийсь пізнавальний і захоплюючий фільм або просто послухати музику. Разом з тим, не допускається використання важкої фізичної навантаження. До настання обіду можна приготувати якесь вітамінізоване смачне блюдо. Вже до настання вечора людина хоч трохи, але повинен відновитися після чергового запою.

Як допомогти вийти із запою. Тільки власними силами позбутися від такої залежності і вийти із запою досить проблематично. Люди, що знаходяться в запої найчастіше відчуває себе погано не лише в моральному плані, але і з фізичної сторони, саме тому величезна частина питущих пацієнтів, знову починає вживати алкогольні напої з метою уникнути такого стану як похмілля. Головним правилом виведення хворого з цього стану прийнято вважати цілковита заборона на вживання напоїв, що містять алкоголь, навіть у маленькій кількості. Можна запропонувати хворому випити коктейль, у складі якого присутній вода і пара крапель нашатирного спирту. В іншому разі якщо у хворого є, хоч найменші показання до виникнення серцевих хвороб, необхідно використовувати інші рецепти. Прекрасним варіантом вважається застосування такого медичного препарату як корвалол. Не завадить і холодний контрастний душ. Більш детально про те як можна выйходить з запою можна подивитися на сайті https://ncrenessans.kiev.ua/lechenie-alkogolizma.html .