Як виробляти розвиток бізнесу.

9-12-2018

Як виробляти розвиток бізнесу.

Кількість індивідуальних підприємців у Казахстані скоротилося на 15 відсотків, кажуть нові дані офіційної статистики. Специфіка така, що малий бізнес в країні задіяний переважно у сфері торгівлі, яка страждає від падіння курсу тенге. Традиційно малий і середній бізнес в Казахстані представлений суб’єктами індивідуального підприємництва. Їх частка в цьому сегменті становить 68 відсотків. Але в минулому році приватна бізнес – ініціатива пересічних громадян пішла на зниження. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі lift forward.
Економісти вважають, що Казахстан входить в нову економічну реальність, коли вигідніше виробляти, ніж перепродувати. Багато казахстанські підприємці задіяні в сфері торгівлі. Після розпаду Радянського Союзу багато хто з них починали човниками. Їздили в південні країни за товаром, привозячи його на своїх плечах у величезних баулах. У Володимира Кіма і його дружини Аїди троє малолітніх дітей. Своєї квартири в місті Алмати немає, знімають житло в оренду. Сім’я переїхала нещодавно з Караганди перевірити свої сили в найбільшому місті країни.
Розпад Радянського Союзу застав Володимира Кіма в шахтарському селищі в 60 кілометрах від міста Караганди. Із закриттям шахт, каже Володимир, колись квітуче селище стало вимирати і люди кидали свої домівки і їхали хто куди міг. Тоді я і почав отримувати перші навички бізнесу, — розповідає Володимир Кім. Коли у його старшого брата проявилися здібності до мов і малювання, родина вирішила переїхати в Караганду, щоб той міг розкритися повною мірою.