Як виростити гарний газон.

Як виростити гарний газон.

Гарний доглянутий газон – важлива частина будь-яку квітника. Це чудовий фон, на якому по – особливому виглядають посадки квітів. Газон вимагає величезних зусиль для свого створення, терпіння і часу для догляду, але будь-яка ділянка буде виглядати красивим і доглянутим, якщо на ньому буде хоча б невеликий газон. Для створення газону необхідна ретельна підготовка ділянки і грунту під нього. Ділянку під газон ретельно вирівнюють і планують. За кілька місяців до посіву газону починають підготовку ділянки. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі рулонный газон цена.
Спочатку перекопують грунт на 1 – 2 багнета лопати (на цілині або засмічених ділянках копають глибше) і вибирають всі бур’яни. В залежності від складу грунту на ділянку вносять ту чи іншу добавку, якщо грунт глинистий, в’язка в неї додають грубозернистий пісок і перегній, якщо легка, піщана, то її покращують компостом або перегній листям. Перед посівом поверхню ділянки злегка розпушують.
При посіві насіння газонних трав змішують з абсолютно сухим просіяним піском (1 частина насіння на 1 – 2 частини піску). Потім насіння злегка закладають граблями у поздовжньому і поперечному напрямках. Можна посіяні насіння злегка закоткувати катком або утрамбувати дошкою. Посіви постійно захищають від птахів, для чого над ділянкою доцільно натягнути сітку або в кілька рядів протягнути звичайні чорні нитки. Якщо після посіву насіння (навесні або в серпні) встановиться суха погода, то газон обов’язково треба поливати.