Як взяти батут в оренду

3-3-2020

Що люблять всі діти без винятку? Стрибати! Стрибати! Стрибати! Так давайте сумісний корисне з приємним! Батути користуються успіхом у дітей будь-якого віку, займаючи їх на довгий час. Також хочемо порекомендувати замовити аренда батута в Киеве

Батут в оренду на свято (прокат батутів) може стати відмінним доповненням до будь-якої анімаційної програми, а також самостійним розвагою ваших гостей. У нашому арсеналі є різні моделі надувних батутів в оренду прокат. Наші менеджери завжди допоможуть підібрати варіант, який оптимально підійде саме для вашого свята, з урахуванням віку і кількості діток, а також місцем проведення. Всі батути на свято мають необхідні документи і відповідають всім вимогам безпеки. Надувні батути для дітей обладнані захисними сітками, що дозволяє використовувати їх на заходах навіть для самих маленьких гостей.

Батут в оренду, батут на прокат-де можна використовувати?
На перший погляд може здатися, що надувний батут для дітей – розвага для вулиці або величезного залу. Але це зовсім не так! Батут на свято доступний навіть у звичайній квартирі. Міні-батути займають простір 2*2 метри, надуваються повітрям за 1,5 хвилини і оснащені нагнітачем (спеціальний апарат, який постійно підкачує повітря і не дає батуту здутися), що працює від звичайної розетки. При цьому споживана потужність зовсім не значна – як три лампочки. Тому Ви сміливо можете замовляти батут в оренду на свято і насолоджуватися щасливими обличчями ваших дітей! Відкриємо невеликий секрет – надувний батут в оренду-прекрасний спосіб розважити дітей і на дорослому заході, хлопці не будуть відволікати батьків, протягом 2-3 годин вони і не згадають про вас! Перевірено і підтверджено нашими клієнтами, які брали у нас батут на прокат!