Як взяти довідку про несудимість

3-21-2019

Как взять справку о несудимости
Довідка про несудимість Україна — офіційний документ з МВС України, який підтверджує, що громадянин України або іноземний громадянин не має кримінальних злочинів і не числиться в розшуку.
Також хочемо вам порекомендувати ЮСТ групп справка о несудимости в Киеве
Пропонуємо громадянам України та іноземним громадянам прискорену процедуру подання та отримання довідки про несудимість в органах МВС (Поліції) України – без бюрократії. Надаємо послуги по всій території України. Місце проживання значення не має.
Подача ОНЛАЙН – ЗАЯВКИ за пару хвилин з будь-якого мобільного або комп’ютерного пристрою.
Оформлення заявки займає 15 хвилин через наш КОНТАКТ – ЦЕНТР.
Зручні способи оплати: через будь-яку платіжну систему, через Приват24, через термінали Приват. Банку, з картки на картку, через посилання – рахунок на e – mail, готівковий розрахунок через касу будь-якого банку.
Центр інформаційно – консультаційної підтримки громадян приймає заявки з усіх великих і дрібних обласних центрів: Одеса, Львів, Черкаси, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Чернігів, Чернівці, Хмельницький, Миколаїв, Полтава, Івано – Франківськ, Київ, Кіровоград, Херсон, Тернопіль, Вінниця, Рівне, Суми, Луцьк, Ужгород, Житомир, Ковель та інші населені пункти.
В які області відправляємо довідки про несудимість.
Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано – Франківська область, Київська область, Кіровоградська область, Львівська область, Миколаївська область, Одеська область, Полтавська область, Рівненська область, Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область.
Для чого може знадобитися довідка про відсутність судимості.
Які можуть знадобитися документи для отримання довідки про несудимість в Україні. Дітям до 14 років достатньо свідоцтва про народження.
Цивільний або закордонний паспорт (обов’язково з перекладом на українську). Свідоцтво з дозволом на проживання на території України.
Довідку про несудимість можна замовити онлайн якщо ви перейдете по посиланню.
Для даного документа немає терміну дії. Кожне державне, комерційне або іноземна установа самостійно визначає строк дії даного документа.