Як взяти кредит на картку!!!!

9-17-2019

360 × 156

Деньги на карту до 18 років Банк. Перший позику під 0% на 3 місяці. Хочете отримувати кредит на найвигідніших умовах. Як взяти кредит без поручителів У молоді багато планів та ідей, для реалізації яких потрібні гроші. Молоді люди хочуть розвиватися, купувати сучасні гаджети, вчитися і досягати цілей. Коштів для виконання задуманого зазвичай не вистачає, тому молодь вдається до фінансової допомоги. Банки частіше відхиляють, ніж схвалюють заявки. Зате МФО пропонують позики для молоді, тому у молодих людей є можливість отримати необхідну суму. Чому кредиторам не подобаються молоді позичальники. За даними статистики, вже давно існує проблема у сфері кредитування молоді. Також хочемо вам порекомендувати

Банки не хочуть працювати з цією категорією громадян. Якщо подивитися умови видачі кредитів, то стане зрозуміло, що основна частина програм розрахована на клієнтів від 23 років. Для вісімнадцятирічного позичальника кількість пропозицій обмежена. А якщо і вдасться знайти відповідний кредит, то ймовірність, що його все – таки схвалять, вкрай мала. Основні причини відмов: Відсутність стабільного доходу. Основна частина молодих позичальників – це студенти, які мають в кращому випадку підробіток. Без постійного доходу складно отримати схвалення за кредитом. Кредитор не буде давати гроші клієнту, якого скоро призвуть в армію. Адже він не зможе платити по кредиту. Статистика по кредитах для молоді свідчить про те, що клієнти цієї категорії частіше за інших допускають прострочення і не повертають позикові кошти. Банки враховують статистичні дані, тому воліють відмовляти молодим в кредитах.

Залишається сподіватися лише на альтернативний варіант – микрозаймы. МФО краще ставляться до молодим клієнтам, ніж банки. Вони можуть схвалити невелику суму позичальникам без підтвердженого доходу. При цьому отримати гроші можна вже з 18 років. Багато компаній працюють з молоддю у віці від 18 років. Це прописано в умовах мікропозик. Після вибору пропозицій необхідно направити заявки тим кредиторам, умови яких вам підходять. Невеликі суми видають без довідок, тому вам буде достатньо паспорта. Якщо потрібен великий позику, вибирайте програми, розраховані на оформлення застави. Позичальникам, які звертаються за грошима в 18 років, варто звернути увагу на микрозаймы. МФО дають молоді можливість отримати позикові кошти. Тепер ви будете отримувати повідомлення про новини та акції. Щось пішло не так. Спробуйте ще раз трохи пізніше.