Як замовити послуги з ремонту квартири

9-4-2019


В компанії співробітники зроблять заміри та складуть кошторис. Всі розрахунки прозорі, що дозволяє клієнту чітко контролювати витрати. Додатково надаються консультації фахівців щодо вибору матеріалів та їх поєднанню. Дана послуга дає можливість непогано заощадити. Підсумкова вартість проведення всіх робіт розраховується, виходячи з фінансових можливостей замовника. При цьому враховуються його побажання по дизайну приміщень.
Клієнти можуть не хвилюватися за результат. Також хочемо вам порекомендувати https://www.budservic.com.ua/uslugi/remont-kvartir/ – нормальный подход к ремонту квартир

Зробити попередній розрахунок вартості послуг по ремонту квартир можна, ознайомившись з нашим прайс – листом.
Щоб безкоштовно запросити на будинок співробітника для проведення вимірів, достатньо залишити на сайті заявку на зворотний дзвінок.

Все починається з подачі заявки від клієнта. Потім наш фахівець виїжджає на об’єкт в , щоб зробити заміри і провести розрахунки. Після цього складається кошторис, включає детальну інформацію щодо вартості робіт. Якщо клієнта все влаштовує, він підписує договір про надання послуг по ремонту квартири з нуля «під ключ». Далі на об’єкт приїжджає бригада виконує всі роботи. Повний ремонт квартири «під ключ» – складний, поетапний процес.

Демонтаж старих перекриттів, обробки та інженерних систем. Знімаються шпалери, сантехнічне обладнання, електропроводка, двері, покриття для підлоги. Цей етап має місце тільки тоді, коли житлова площа належить до вторинного ринку нерухомості. Роботи по вирівнюванню стін і інших поверхонь, стяжка підлоги, і т. Установка проводки, а також розеток, вимикачів, розподільчих щитів та іншого обладнання. Сантехнічні роботи під час ремонту квартири. Розводка труб водопостачання, каналізації та опалення. Монтаж сантехніки та радіаторів опалення. Укладання підлогових покриттів: плитки, монтаж натяжних стель, обклеювання стін шпалерами і т.
Зробити попередній розрахунок вартості послуг по ремонту квартир можна, ознайомившись з нашим прайс – листом.