Як замовити товар з Китаю

11-23-2019


Ви можете завантажити чек лист – правильного перевізника. Кращі матеріали про Китай у telegram. Пошук та доставка товару з Китаю, популярні напрямки для бізнесу. Дуже важливо співпрацювати з совісні виробниками, які постачають якісний товар. Замовлення товару з Китаю і пошуки надійного постачальника. Найкращим варіантом для пошуку і замовлення китайського товару без відвідування країни буде використання китайських торгових інтернет – майданчиків. Для купівлі невеликої кількості товару підійдуть сервіси, які відомі всім: Aliexpress Taobao Tmall Опт краще здійснювати на сайті Alibaba, це інтернет – магазин, де можлива швидка поставника і є сертифікація. Також хочемо вам порекомендувати Міст Шоп

В даному переліку сайтів представлені перевірені, масштабні майданчики. На сайтах представлений каталог, в якому Ви зможете знайти дешеві, популярні, цікаві, якісні товари. Необхідно зайти на сайт, знайти необхідний товар і відібрати 7 – 10 продавців. При виборі продавців звертайте увагу на кількість позитивних відгуків. Не варто реагувати на можливі акції і низьку ціну товару – можливий обман або неякісний товар. Більшість постачальників вільно спілкуються англійською, тому спілкуйтеся з ними і торгуйтеся. Бажано при першому замовленні попросити партію із зразками. Не потрапити в пастку до шахрая і співпрацювати без посередників. Постачальники на Alibaba поділяються на виробників і брокерів. Але вийти на виробника безпосередньо досить складно. Найчастіше виробники співпрацюють з брокерами, які в подальшому і продають товар на торговельних сайтах.

Для підстраховки себе проаналізуйте вибраних продавців. На сайті Alibaba у продавця може бути статус «gold – supplier», присвоєння якого можливо тільки за умови оплати за розміщення на сайті. В даній платіжній системі відбувається заморожування Ваших грошових коштів за товар до самого отримання його. Тільки після Вашого підтвердження про одержання товару – гроші перераховуються продавцю. Якщо товар не прийшов, тобто можливість «почати суперечку», так можливо повернути гроші. У питанні вартості все буде прямо залежати від декількох показників. Наприклад, на якомусь вигляді доставки Ви зупинитеся, будете використовувати прискорену доставку. Доставка і подальший продаж товарів з Китаю – це надзвичайно .

Товари для дому з Китаю. Стереотип про те, що все зроблене в Китаї — неякісне .