Як завантажити відео з твіттера

2-4-2021

Додатків, створених для того, щоб завантажити відео з твіттера на комп”ютер, практично не існує, зате онлайн-сервісів, які без праці дозволять це зробити, предостатньо. Також хочемо вам порекомендувати  ssstwitter.com . На мобільних телефонах android і apple ситуація докорінно змінюється, в google play market і appstore існує велика кількість додатків, які дозволяють власникам смартфонів завантажити потрібний відеоролик з будь-якої популярної майданчики. У даній статті ми розберемо існуючі способи для кожного окремого випадку.

Цей сервіс відрізняється своєю простотою. Користувачам не доведеться розбиратися з великою кількістю налаштувань і функцій, що дуже зручно. Отже, як виглядає процедура скачування:

В першу чергу потрібно увійти на офіційний сайт сервісу. Зазначена посилання веде на російську версію головної сторінки сайту.

Також у другій вкладці необхідно буде відкрити свою сторінку в twitter, адже саме звідти потрібно скопіювати посилання на ролик для його подальшого завантаження на пристрій.

Знаходимо потрібне відео, натискаємо по мініатюрі пкм, і в меню потрібно вибрати пункт «копіювати адресу відео».

Далі знову заходимо на сторінку, на якій відкритий потрібний нам сайт, в рядок введення потрібно вставити посилання, яку ми скопіювали раніше. Виконується ця процедура за допомогою виклику меню пкм, після чого буде потрібно натиснути «вставити» або скористатися комбінацією клавіш «ctrl + v».

Трохи нижче слід вибрати потрібний формат файлу. Сервіс надає на вибір 3 варіанти: mp3, mp4 і mp4 hd. Рекомендується вибирати варіант з hd якістю. Однак, якщо сам ролик з такою якістю відсутній в твіттері, тоді буде завантажено максимально доступне дозвіл.

Після підтвердження операції з”явиться окреме віконце з пропозицією зберегти ролик на комп”ютер, тиснемо «ок».

Залежно від швидкості інтернету, відео через певний час буде завантажено на комп”ютер. Знайти його можна в папці “завантаження” і після чого запустити.

Ще один зручний сервіс, за допомогою якого можна завантажувати відеоролики не тільки з твіттера, але також і з інших популярних сайтів, таких як: youtube, facebook і так далі. Інтерфейс оформлений російською мовою, що буде великим плюсом для тих користувачів, які погано знають англійську. Нічого додатково налаштовувати також не буде потрібно. Алгоритм дій для скачування виглядає так: