Як зробити перетяжку салону авто!!!!

9-12-2019

Перетяжка салону — послуга досить обширна і включає в себе роботи по відновленню та ремонту елементів салону автомобіля, і роботи по поліпшенню якості салону або його практичності. Наприклад, у Вашому авто текстильна оббивка сидінь-тканина), яка постійно забруднюється і Вам набридли часті візити в хімчистку, тоді можемо запропонувати перетяжка салона авто шкірою або еко – шкірою. В результаті Ви отримуєте нову оббивку сидінь, яка сидить як заводська. Більшість нових автомобілів, що продаються в комплектаціях стандарт і преміум. У комплектації преміум завжди присутня обробка салону шкірою. Безсумнівно, що шкіряний салон завжди надає інтер’єру автомобіля більш представницький вигляд і робить салон більш комфортним.

Ми допоможемо першим і другим. У першому випадку ми з задоволенням зробимо копію заводського салону, що б він ні чим не відрізнявся від оригінального. В іншому — разом з Вами розробимо дизайн саме таким, яким хочете його бачити Ви. Наше завдання — що б всім було добре). Принадність перетяжки салону і полягає в тому, що можна все зробити на свій смак. Часто нам задають питання: як відбувається. Як відбувається сам процес, можна детальніше подивитися на сторінці перетяжка салону. Ми в першу чергу за якість, а не швидкість. Якщо Ви вирішили перетягнути, наприклад, тільки комплект сидінь, є така схема роботи: знімаємо задній диван і сидіння пасажира.

Знімаємо оббивку крісла водія і ставимо його назад у авто під накидкою, що б Ви могли їздити. Навіщо нам потрібна оббивка сидіння водія. Для того що б пришити до нової заводські кріплення і фурнітуру для коректної роботи подушок безпеки. По закінченню робіт, потрібно залишити автомобіль для збірки салону. Зазвичай це один — півтора дня, в залежності від складності автомобіля. Коли потрібно виконати роботи, пов’язані зі зняттям елементів салону, без яких керувати автомобілем буде небезпечно, автомобіль залишається у нас.

Перетяжка салону авто — як завершальний етап інсталяції нестандартних акустичних і мультимедійних систем. Якщо Ви не уявляєте поїздки в автомобілі без якісного звучання улюбленої музики, і хочете встановити акустичну систему більш високого класу, ми з радістю підберемо компоненти системи, якісно встановимо їх і грамотно налаштуємо. Найчастіше установка автозвуку просто не може обійтися без перетяжки, так як часто для цього потрібно виготовлення різних нестандартних частин — подіумів, корпусів і т. Крім того перетяжка салону шкірою значно покращує акустичні властивості салону. На наш погляд найкращий звук в шкіряному салоні з стелею з алькантари.