Як зробити проект реставрації ресторану

10-7-2019

Как сделать проект реставрации ресторана
Підтвердіть ваш email, щоб активувати обліковий запис.
Також хочемо вам порекомендувати https://savytskyydesign.com/
Серед московських ресторанів є ряд особливих закладів, які пережили зміну кількох епох. Їх відвідування цілком можна прирівнювати до культурного заходу. Після революції отримав статус урядового закладу і досі є рестораном преміум – класу. Власники намагаються зберегти старовинне меню, подаючи копченого дзеркального коропа, стерлядь в шампанському і карпаччо з оленини. Його інтер’єр, виконаний в східному стилі, в первозданному вигляді зберегли майстри – реставратори з Ташкента.
Будинок на Кухарський в стилі московської неоготики — сама історія, як і ресторан Центрального будинку літераторів. За 125 років він чим тільки не було: від масонської ложі до нічліжки. У ресторані ЦДЛ можна зустріти прем’єр – міністрів різних країн, артистів старої російської школи і столичний бомонд.
Тут вас чекають інтер’єри в стилі рококо, європейські гастрономічні витребеньки і страви російської кухні, які приготовані за старовинними рецептами у цій кам’яній печі. Всім цим завідує шеф – кухар Роман Мухортых, відомий знавець споконвічно російської кухні.
Ресторан Ресторан відкрився понад 20 років тому, у часи повсюдних кооперативів, і донині зберіг всі ознаки тієї епохи: гжель і хохлома як символ російської культури, в меню — окрошка і борщ з пампушками, осетрина по – монастирськи і смажене порося. Вечорами грає циганський ансамбль з колишніх артистів Москонцерту.
Ще один ресторан з 90 – х. На відміну від , тут за останній час багато чого змінилося: стала ходити інша публіка, у меню з’явилися страви європейської кухні.
Кафе Кафе — традиційний вірменський ресторан, точна копія свого легендарного попередника з 60 – х років минулого століття. Це колоритний заклад, старанно підтримує традиції вірменської народної кухні. Шашлик, хінкалі, чанахи, мацун — все це для вас приготує відомий кухар Назвав Авагян.
Легенда московської нічного життя 90 – х, перший клуб з дрес – кодом і фейсконтролем. Все як і раніше: багато іноземців, багато дівчат і шведський обслуговуючий персонал. В меню — всі хіти грузинської національної кухні, хоровий спів вечорами, копії робіт Піросмані на стінах і пам’ятні таблички з іменами гостей: від Білла Клінтона до Сінді Кроуфорд.
Чеський ресторан з більш ніж двадцятирічною історією. З дня відкриття тут по – домашньому затишно, живуть красуні – кішки, а з змін — хіба що нова веранда. Тут готують страви російської, кавказької та європейської кухні, вдало поєднуючи класичні, перевірені часом рецепти, з гастрономічними новинками і авторською інтерпретацією улюблених страв.
Набридло ходити на заходи одному.