Як зробити проект реставрації ресторану

10-7-2019

not found
Зберегти безхазяйні пам’ятники можна тільки за сприяння приватного сектора, впевнений міністр культури.
Також хочемо вам порекомендувати https://savytskyydesign.com/
Міністр культури Володимир Мединський заявив про необхідність «зробити все», щоб культурні пам’ятки, які знаходяться в безгоспному стані», були приватизовані. Таку точку зору глава відомства висловив на нараді, передає . З таких об’єктів міністр запропонував робити ресторани, приватні житлові будинки і готелі.
Подібний сценарій, впевнений Мединський, — єдине «порятунок» для таких пам’яток.
Подібні об’єкти культури, додав Мединський, потрібно залучати «у реальне життя, в господарський оборот». Перетворення безгоспних пам’яток у готелі, ресторани, приватні житлові будинки, «зроблені з сучасним вимогам», і садиби взагалі може стати «родзинкою країни», вважає глава відомства.
При цьому, вважає Мединський, «важливо, щоб пам’ятки не руйнувалися і не перебудовувалися». Всі охоронні зобов’язання повинні зберігатися, заявив глава Мінкультури. Відомство, продовжив він, протягом багатьох років намагається змінити законодавство, щоб відновлювалися культурні пам’ятки не лише за допомогою держбюджету, але і з участю підприємців.
Кремль відповів на повідомлення про плани Реклама на РБК www.
Щоб інвестори вкладали в такі проекти, упевнений міністр, необхідно переглянути законодавчі вимоги до збереження, утримання та використання об’єктів культурної спадщини. Зараз, уточнив Мединський, ці норми настільки складні і заплутані, що «якщо слідувати кожній букві кожного роду вимог, то інвестори ніколи нічого не знайдуть, крім головного болю і жахливих витрат».
Восени минулого року Мінкультури вніс на розгляд нижньої палати парламенту законопроект, який передбачав зміни у федеральних законах про концесійних угодах і про державно – приватне партнерство. Передбачається, що ініціатива дозволить залучати приватних інвесторів до реставрації об’єктів культурної спадщини. Розробити її, визнавала заступник глави Мінкультури Алла Манілова, співробітників відомства «спонукала необхідність порятунку палацово – паркового ансамблю .
У лютому законопроект у першому читанні схвалили в Держдумі.
Розповідаємо про головні події і пояснюємо, що вони означають. Окремі публікації можуть містити інформацію, не призначену для користувачів до 18 років.