Як зявилися браслети (4 фото)

0
193

У сучасному світі популярні різні прикраси, якими користуються не тільки представниці прекрасної статі, але і чоловіки. Безліч видів кулонів, сережок, браслетів — все це з’явилося в давні часи. Сьогодні ці предмети, наприклад, браслети для чоловіків, виглядають зовсім не так, як у давнину. Яка ж історія появи браслетів?

Давні роки
Вчені кажуть, що браслетами вже могли користуватися люди, які жили в епоху палеоліту. Однак та форма браслета, до якої ми звикли, з’явилася в бронзовому столітті. Існували різні цілі, для яких застосовувалися ці речі. В наш час браслет є прикрасою, але в колишні часи у ньому поєднувалися такі функції, як: – захист рук; – естетика. Подібні прикраси носили і жінки і чоловіки.
Как появились браслеты (4 фото)

Зміна значення
Дещо пізніше браслетами стали користуватися для інших цілей. Ці предмети почали виступати в якості атрибутів влади, якою користувалися царі, знати. Помічаючи браслет певної форми, чоловік розумів, що перед ним — представник високого стану. Подібна задача вирішується браслетами і сьогодні. Чим більш дорогим є прикраса, тим більш заможним є його власник.
Как появились браслеты (4 фото)

Сучасні форми
Протягом століть форма прикраси значно змінювалася. У давнину браслети були великими, але сьогодні цей предмет має менші розміри. Якщо ви хочете купити чоловічий браслет, то можете вибирати з моделей різного розміру — як великих, так і невеликих. Можливо, це пов’язано з тим, що зараз відбувається постійна мініатюризація всіх предметів. Крім того, сучасні модні течії припускають, що прикраси повинні бути стриманими й елегантними. Треба також зазначити, що на жіночих руках більш гармонійно виглядають браслети з витонченими формами, які підкреслюють ніжний вигляд власниці.
Как появились браслеты (4 фото)