Яке вино вибрати?

6-15-2019

Кожен сорт або різновид вина має свій унікальний характер, а розуміння його основних відтінків допоможе вам зорієнтуватися і підібрати відповідний напій для будь-якого випадку життя.

Як підібрати гідний варіант, Інформатору допоміг розібратися магазин Алкомаг. Щоб уникнути зайвих ускладнень звернемося до трьох найпопулярніших сортів і на їх основі все розтлумачимо.

Каберне-Совіньон

Це вино можна по праву назвати найпопулярнішим з червоних і відомим у всьому світі. В основі Каберне-Совіньйон лежать два сорти – Каберне Фран і Каберне Блан, — суміш яких дає впізнаваний характер вина з відтінками тютюну, пікантними нотками шоколаду і шкіри. У молодих напоях добре читаються сливи, малина або журавлина, а з витримкою стають вловимі нотки дубової кори.

Вибрати оригінальне червоне вино можна з великого каталогу Алкомаг.

Шардоне

Популярність цього білого столового вина пояснюється простотою його вирощування. Сорт однойменного винограду настільки стійкий до будь-яких кліматичних умов, що не вимагає особливого догляду. При цьому смак Шардоне не менш багатий, ніж вишукані і вимагають ніжного догляду сорту. У ньому читаються як цитрусові нотки, так і фруктові: найчастіше груша і яблуко, іноді персик і майже завжди апельсин і лимон. Маслянисті деревні тони складають головний відтінок післясмаку.

У салоні Алкомаг представлені тільки якісні напої від відомих виробників. Купити вино за ексклюзивними цінами можна в Вино Кава.

Мерти

Історія сорту Мерло сягає корінням у багатющу виноробну землю області Бордо і, хоча вже давно Мерло виробляють в багатьох регіонах, його терпкість і танинность все так само схильна одночасно відштовхувати і приваблювати любителів неординарного і складного смаку.

Насичене вино червоного кольору з відтінками стиглих ягід, солодкої ванілі, чорного перцю. Підійде не всім, але якщо ви його полюбите, то це вже назавжди.

Базова класифікація

Щоб краще розуміти вина, варто дізнатися про їх основні категорії:

Вина, що складаються на основі декількох сортів, називаються купажним. Наприклад, до них належить вже згаданий вище Каберне-Совіньйон.
Напої, що складаються тільки з одного виноградного сорту, називаються моносепажными. Такі вина зазвичай іменуються назвою самого сорту.
Тепер у вас не викличе ніякого труднощі вибрати підходящий варіант саме для Вашого випадку. Особливості популярних сортів ви вже знаєте. Джерело: https://www.wine.ua/champagne_and_sparkling/filter/sparkling=prosecco_wine/