Які послуги надають автосервіси

0
723

Місце, призначене для проведення технічного обслуговування і ремонту автомобілів, називається автосервісом.
Купуючи автомобіль у салоні, крім стандартного пакета документації та гарантії, ви стаєте володарем сервісної книжки, що містить інформацію про обслуговує сервіс-центрі, з перерахуванням його послуг та зазначенням цін.

Автосервіси можуть бути різних типів: мийка, центр по ремонту кузова, шиномонтаж , сервіс по виконанню лакофарбових робіт, і т. д. Сервіс, організований при авто-дилерів, зазвичай поєднує в собі кілька типів і пропонує широкий перелік послуг з проведення технічного обслуговування та виконання ремонтних робіт в одному місці.

Поки автомобіль знаходиться на гарантії, послуги в автосервісі при продавця для вас надаються майже безкоштовно або проводяться з наданням великих знижок. Перелік послуг, які вам запропонують у такому автосервісі, досить широкий: від заміни масла і матеріалів, діагностичних та електротехнічних робіт до виконання планового обслуговування систем автомобіля і проведення ремонту агрегатів двигуна, трансмісії або ходової частини, перевірки і ремонту електричного устаткування, гальмівної системи, лакофарбових робіт, виправлення дефектів кузова і перепошивки салону. У дилерських автосервісах, крім послуг, вам також запропонують величезну кількість оригінальних товарів для вашої марки автомобіля: чохли, шини, диски і інше.

Після закінчення терміну гарантії або досягнення пробігу автомобіля 100 000 км, багато послуги з поточного обслуговування вашого автомобіля стають платними, і будуть обходитися для вас по повній вартості. Щоб заощадити на автосервісі, рекомендуємо Вам звернутися за обслуговуванням сюди: http://favorit-64.ru/ Ціни і якість Вас приємно здивують.

При дилерських авто-центри дуже часто організований авторазбор. Якщо трапилося так, що ваш автомобіль серйозно постраждав в аварії і його відновлення не можливо, не прагнете, як можна швидше утилізувати його за непотрібністю, можна спробувати продати його на запчастини на авторазборе і частково відшкодувати свої збитки. Якщо при чергову поломку автомобіля, не достатньо коштів на купівлю нової оригінальної деталі, то у вас є можливість скористатися сервісом авторазбора. З великою ймовірністю, ви знайдете там необхідну оригінальну деталь, і значно дешевше, ніж нову. Всі деталі на авторазборах перед тим, як потрапити на продаж, проходять ретельну процедуру перевірки, тому не варто переживати з приводу надійності, і сумніватися в довговічності і якості придбаної деталі.