Який фільм стане найкасовішим в 2016 році?

0
253

На самому початку 2016 року багато кінокритиків прогнозували величезну прибуток для прокатників. Всі фільми 2016 можна буде подивитися онлайн і оцінити їх якість, але показники бокс-офісу також вкрай важливі. Збори впливають на те, які саме фільми ми зможемо побачити в майбутньому.

Цей кінематографічний сезон виявився досить непоганим у фінансовому плані, але тільки для компанії Disney. Два її мультфільму подолали планку зборів в 1 млрд. доларів, а третя частина Першого месника поки що залишається самим касовим фільмом року. Трішки не вистачило для переходу мільярдного рубежу Книзі джунглів. Так що абсолютним лідером у плані касових зборів можна вважати Disney. Скарбничку студії обов’язково поповнить нова частина Зоряних воєн, Доктор Стрендж і мультфільм Моана. Вихід перерахованих картин запланований в осінньо-зимовий сезон.

Два фільми від DC, які до початку прокату були претендентами на куди більш високі позиції в рейтингу найбільш касових картин року, показали результат гірше запланованого. Прокат Загону самогубців і Бетмена проти Супермена не можна назвати невдалим, але збори планувалися, принаймні, більше на 300-400 млн. доларів. На тлі каси, яку зібрав Дедпул з його мізерним бюджетом, ці гіганти індустрії кіно виглядають жалюгідно. Зараз саме картина про болтливом найманця вважається найприбутковішою в 2016 році. Фільм окупився в десятикратному розмірі.

Серед анімації непогано виступила Таємна життя домашніх тварин. Це яскравий і веселий мультфільм для всієї родини. Компанія Illumination Entertainment стала непоганим конкурентом для Pixar. Ще одним несподіваним фільмом в Топі найбільш прибуткових є Русалка. Це китайська картина, яка більшу частину своїх грошей заробила на батьківщині. В Європі та Америці це кіно подивилися одиниці, але оцінити його якість можна завдяки онлайн перегляду.

Більше 500 млн. доларів цілком очікувано зібрала нова частина Людей Ікс. Ця франшиза має велику базу фанатів, привертаючи до себе увагу широкої аудиторії. Також ходять чутки про майбутню співпрацю з Марвел. Картина Люди Ікс: Апокаліпсис виділить з фінальній десятці найкасовіших фільмів року, але її прокат студія оцінює як цілком вдалий. Швидше за все, великі збори восени і взимку покажуть фільми Доктор Стрендж, Фантастичні тварини і де вони мешкають, Моана, а також Ізгой-один: Зоряні війни. Історії.