Яку роботу в Польщі пропонують українцям?

5-7-2019

Кожен з нас хоче мати цікаву роботу, яка при цьому добре оплачується. На сьогоднішній день високу зарплату пропонують в основному іноземні роботодавці. Робота за кордоном – це завжди цікаво і перспективно. Багато наших співвітчизників вибрали Польщу як країну для працевлаштування. Дійсно, з точки зору розташування країни, рівня оплати праці, умов праці Польща перевершує інші країни. Найактуальніші вакансії на сезонну роботу в Польщі на 2019 рік розписані на цьому сайті. Також тут є інформація щодо отримання робочої візи в Польщу. Кадрове агентство Віза Про надає можливість влаштуватися не тільки легально, але і при цьому отримувати гідну зарплату. Ви можете подивитися вакансії на сайті, і якщо вас зацікавить якась пропозиція, ви можете звернутися до співробітників цього агентства. Вони дадуть відповідь на всі питання і допоможуть з працевлаштуванням.

Основні нюанси, які хоче знати кожен працівник при працевлаштуванні в Польщі, це:

 • свої майбутні обов’язки;
 • розмір зарплати;
 • можливість влаштуватися офіційно;
 • умови роботи;
 • умови проживання (роботодавець надає житло чи ні);
 • вимоги, які висуває роботодавець.

Вакансії і оплата

Де зараз пропонують найбільшу кількість вакансій:

 • на складах;
 • на заводах і фабриках;
 • в готелях;
 • сезонна робота в Польщі в сільському господарстві;
 • в пекарні.

Вище ми вже наводили сайт, де є докладна інформація про вакансії на звичайну та сезонну роботу в Польщі, де ви можете переглянути зарплату від роботодавців. Дуже важливо влаштуватися на роботу в ЄС офіційно. Як це можна зробити? Треба підписати з роботодавцем контракт, а також потрібна буде робоча віза в Польщу. Робота за контрактом – це можливість уникнути різних ризиків, з якими стикаються багато наших співвітчизників. Дуже важливо звернутися до фахівців, а не шукати роботу самостійно через Інтернет. В офіційному працевлаштуванні допомагають кадрові агентства, які збирають запити від роботодавців і можуть запропонувати працівникам великий вибір вакансій.
Вимоги до працівників

Давайте подивимося, які вимоги в основному ставлять до працівників. Якщо ви хочете працювати легально, і вас цікавить ціна на робочу візу в Польщі в 2019 році, – детальну інформацію дивіться на цьому сайті.

Що стосується вікових рамок, то в основному набирають і чоловіків і жінок від 18 до 55 років. На деякі роботи потрібні виключно чоловіки. В основному це роботи, де потрібна важка фізична праця.

Важливо, щоб працівник мав міцне здоров’я, адже часто доводиться працювати по 10 і більше годин на добу. В основному, це робота на заводах і фабриках. Вся робота добре оплачується, але не завжди просто витримати постійний темп таких робіт.

Що стосується вимог до знання польської мови, то більшість роботодавців набирають працівників без знання мови. Є ряд вакансій на роботу в Польщі, які передбачають вільне володіння польською мовою. В основному, це робота в сфері обслуговування – офіціантом, перукарем, адміністратором готелю та ін.