Яку вибрати бітумну черепицю

3-7-2020

Великим попитом серед будівельників користується так звана бітумна черепиця. Даний варіант м’якої покрівлі має цілу низку незаперечних переваг. Зокрема, з його допомогою вдається без яких би то не було проблем звести дахи навіть складної геометричної форми. Така здатність з’явилася через те, що подібний клас сполук володіє відомим рівнем пластичності. Також потрібно враховувати ще й те, що бітумна черепиця має дуже високий термін служби. Деякі виробники здатних гарантувати до 55 років експлуатації. Однак, при дотриманні ряду умов підсумкова цифра може бути істотно збільшена. Відмітна властивість покриття полягає і в його естетичності. За зовнішнім виглядом подібний клас покрівлі практично нічим не поступається класичній кераміці. Хочемо порекомендувати вибрати бітумну черепицю на сайті https://xatakryta.com/katepal/

При здійсненні вибору споживач може зіткнутися з цілим рядом проблем. Для придбання максимально надійного типу матеріалів потрібно звернути пильну увагу на ряд дуже важливих умов.

Клас бітуму черепиці
Як відомо, при виготовленні цього виду черепиці використовуються бітуми різних температур кипіння. Найкраще, якщо нижній шар буде проведений з низькоплавкого матеріалу, а верхніх з тугоплавкого. Таким чином вийде істотно збільшити термін служби всього виробу в цілому. Також нерідко в суміш додають різні модифікатори (штучний каучук або пластик). Кожен вид з’єднань здатний перетворити властивості вироби по-своєму.

Товщина черепиці
Розміри Гонтів безпосередньо впливають і на їх підсумковий термін служби. Зокрема, чим вище товщина пластин, тим більш стійка бітумна черепиця до впливу на розрив. Природно, від цього показника збільшується і ціна виробу.

Посипання черепиці
Для збільшення естетичних характеристик покриття на зовнішню поверхню дуже часто наносять найрізноманітніші класи мінеральної крихти (базальт або сланець). Саме вони визначають підсумковий вид черепиці, багато її фізичні характеристики. Базальтові варіації посипання істотно краще, так як саме вони в меншій мірі схильні до негативних процесів осипання.

Саме на представлені вище фактори і слід звернути увагу при здійсненні пошуку. Також дуже важливо заздалегідь визначитися з виробником виробів. Широкий вибір бітумної черепиці представлений тут. Найкраще купити бітумну черепицю від відомих європейських фірм, однак, потрібно врахувати, що вартість такого покриття буде значно вище, ніж у вітчизняних виробників.