Яку вибрати бітумну черепицю

4-30-2018

Великим попитом серед будівельників користується так звана бітумна черепиця. Даний варіант м’якої покрівлі володіє цілим рядом незаперечних переваг. Зокрема, з його допомогою вдається без яких би то не було проблем звести даху навіть складної геометричної форми. Така здатність з’явилася з-за того, що подібний клас сполук володіє відомим рівнем пластичності. Також потрібно враховувати ще й те, що бітумна черепиця має дуже високий термін служби. Деякі виробники здатних гарантувати до 55 років експлуатації. Однак, при дотриманні ряду умов підсумкова цифра може бути істотно збільшена. Відмітна властивість покриття полягає в його естетичності. По зовнішньому вигляду подібний клас покрівлі практично нічим не поступається класичної кераміці. Величезний асортимент кольорів і геометричних форм гонтів дозволяє втілити в реальність практично будь-які дизайнерські задуми. Рекомендую купити битумная черепица

При здійсненні вибору споживач може зіткнутися з цілим рядом проблем. Для набуття максимально надійного типу матеріалів потрібно звернути пильну увагу на ряд дуже важливих умов.

Клас бітуму черепиці
Як відомо, при виготовленні цього виду черепиці використовуються бітуми різних температур кипіння. Краще всього, якщо нижній шар зроблений з низькоплавкого матеріалу, а верхніх з тугоплавкого. Таким чином вдасться істотно збільшити термін служби всього виробу в цілому. Також нерідко в суміш додають різні модифікатори (штучний каучук або пластик). Кожен вид з’єднань здатний перетворити властивості виробу по-своєму.

Товщина черепиці
Розміри гонтів безпосередньо впливають і на їх підсумковий термін служби. Зокрема, чим вища товщина пластин, тим більш стійка бітумна черепиця до дії на розрив. Природно, від цього показника збільшується і ціна виробу.

Посипання черепиці
Для збільшення естетичних характеристик покриття на зовнішню поверхню дуже часто наносять найрізноманітніші класи мінеральної крихти (базальт або сланець). Саме вони визначають підсумковий вид черепиці, багато її фізичні характеристики. Базальтові варіації посипання істотно краще, так як саме вони в меншому ступені піддаються негативним процесам осипання.

Саме на представлені вище фактори і слід звернути увагу при здійсненні пошуку. Також дуже важливо заздалегідь визначитися з виробником виробів. Широкий вибір бітумної черепиці представлений тут. Краще всього купити бітумну черепицю від відомих європейських фірм, однак, потрібно врахувати, що вартість такого покриття буде значно вище, ніж у вітчизняних виробників.