Який матеріал для пам’ятника вибрати?

4-21-2018

Коли приходить час вибрати пам’ятник, перед багатьма постає питання: який матеріал повинен послужити основою для меморіального комплексу? Адже важливо, щоб ритуальні пам’ятники довгі роки зберігали гарний зовнішній вигляд, не тріскалися і не руйнувалися під впливом природних явищ, а також були красивими. Пропоную http://vek-mramora.com.ua/catalog/mramor/mramornye-pamyatniki

Як правило, пам’ятники виготовляються з мармуру або граніту. Велика кількість родовищ мармуру та інших порід є на Уралі. До них належить зокрема полевское родовище, в якому видобувають полевський мармур. Це красивий сірий з білими вкрапленнями камінь. Пам’ятники з цього матеріалу відрізняються унікальністю, довговічністю, невибагливістю і стійкості до атмосферних опадів. Крім того, мармур відносно недорогий.

Також пам’ятники можна виготовляти з граніту. Краще всього для цих цілей підходить карельський граніт – камінь вулканічного походження, відрізняється багатою зернистою структурою і тонкими відтінками. Його дрібнозерниста структура – гарантія того, що пам’ятник простоїть століття, адже перші ознаки руйнувань починають проявлятися на граніті лише через 500 років. Готовий пам’ятник відмінно тримає форму, а гравірування і різьблені елементи на камені з роками не втратять чіткості навіть у найдрібніших деталях. Пам’ятники з граніту стійкі до атмосферних опадів: краплі дощу або підталого снігу не можуть проникнути в пори каменю і викликати порушення в його кристалічній структурі.

Наша майстерня займається виготовленням пам’ятників з перерахованих вище матеріалів з 2004 року. Ми працюємо з російською сировиною, так що ціни на продукцію нашої майстерні прийнятні для всіх. Майстри відповідально підходять до кожної заявки і намагаються виконати будь-які побажання клієнтів. Зазначимо, що роботи з гравірування портретів виконуються вручну, а це гарантія високої якості. Тим, хто не зміг визначитися з дизайном або будь-якими іншими нюансами, ми завжди можемо намалювати ескіз саме вашого пам’ятника.