Який повинен бути ХОСТЕЛ!

8-1-2019

Хостел повинен мати налагоджену систему бронювання місць, наявність національних членських карт, що дають право на знижку у готелях та інших організаціях. Принцип «відкритість для всіх» повинен дотримуватися неухильно. Інформація для проживаючих людей повинна бути розміщена в зручному місці і легко читатися на декількох мовах. Хостел повинен утримуватися в належному вигляді, виглядати ошатним і привабливим як зовні, так і зсередини. Обслуговуючий персонал повинен стежити за порядком і чистотою і сам мати бездоганний вигляд. Працівники хостел в Києві зобов’язані забезпечувати безпеку всім проживаючим людям і їх майна.

Кожен хостел має проходити перевірку на відповідність стандартам, які пред’явлення являє Міжнародна федерація хостелів. При цьому перевіряючими повинні бути незалежні, сторонні люди, а не керівництво хостелу. Для комфортного проживання клієнтів, хостел надає можливість доступу в приміщення в ранні ранкові години або пізно вночі. У кожному хостелі повинні постійно перебувати адміністратор, менеджер або інша особа, наділена їх функціями. Конфліктні ситуації повинні вирішуватися негайно.
Незважаючи на низькі ціни на житло, хостел це не якась третьосортна готель, а мережа серйозних компаній зі своїми стандартами, законами та правилами, які адміністрація зобов’язана виконувати, забезпечуючи належний рівень проживання.

Швидкий інтернет, смачні кава, чай і (іноді) натуральний мед з Гірського Алтаю – в комплекті.
Зупинившись в нашому хостелі ви обов’язково добре відпочинете і знайдете нових друзів. А його СУПЕР – зручне розташування дозволить легко дістатися до будь-якої частини міста і навіть далі – хоч пішки або на велосипеді, хоч на машині чи на поїзді, хоч вплав чи на кораблі.
До речі, до аеропорту теж можна швидко дістатися.