Яким чином доставити вантаж з-за кордону.

5-8-2018

Яким чином доставити вантаж з-за кордону.
Відправлення категорії «Експрес» доставляються на наступний день до 13.00. Доставка по категорії «Стандарт» і тарифом «Економ» (відправка/доставка на склад) здійснюється протягом від 1 до 3 днів, залежно від Зони, в якій знаходиться місто одержувача. Строки доставки документів за кордон в мережі FedEx – 3-5 робочих днів. У разі відправлення вантажу за кордон, як правило, потрібно додатково 1-2 дні на митне оформлення. Укладання договору та оплата по перерахунку: можлива. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі международные грузоперевозки из китая.
Рахунок за виконані послуги формується за підсумками роботи і виставляється щомісяця до 10-го числа кожного місяця, наступного за тим, в якому виконувались роботи. Підприємствам, які здійснюють більше 20 відправок в місяць, ми надаємо знижку 5-20%. В окремих випадках, залежно від митниці, можливо довше. Отримувач зобов’язаний подати всі необхідні дозвільні документи на вантаж (сертифікати, довідки, експертизи тощо), а оформленням вантажу в митниці займається митний брокер.
При відправленні за кордон або отримання вантажу з-за кордону необхідно вказувати виключно правдиву і повну інформацію про вантаж, щоб не виникало затримок в оформленні. Товари для громадян вартістю до 150 євро звільняються від оплати податків і нетарифного регулювання. Якщо вартість товарів перевищує 150 євро, на них поширюються всі види контролю необхідні для митного оформлення.