Запчастини коробки перемикання передач для тракторів!

11-18-2019

МТЗ – одні з найпоширеніших моделей тракторів в Україні. Їх цінують за високу продуктивність, надійність, комфорт управління і довгий експлуатаційний термін.
При цьому, тракторам, як і будь-який інший спецтехніці, властиво з часом ламатися. Найбільш частою причиною поломки стає коробка передач, так як саме на неї припадає левова частка тиску. Хочемо порекомендувати вибрати запчастини коробки перемикання передач для тракторів на сайті d-yumz.com.ua

Коробка передач МТЗ 80 (ціна вказана в картці товару, але при оптовій купівлі можлива додаткова знижка) або для іншої моделі трактора Вам обійдеться недорого, якщо Ви зробите онлайн – замовлення у нас на сайті. Також можна задати додаткові питання за характеристиками менеджера в телефонному режимі. Коробка передач є дуже важливим вузлом, адже вона забезпечує стабільне утримання швидкості руху на потрібному рівні.

Конструкція КПП МТЗ 80 з перемиканням під навантаженням містить шестерні. Передача обертального руху в них здійснюється гидроподжимными муфтами, без переривання мощностного потоку, що робить благотворний вплив на динамічних характеристиках техніки, де використовується дана КПП.

Коробка має 32 передачами, 8 з яких – задні. Передбачена можливість установки ходозменшувача, що скорочує кількість “швидкостей” до складних компонентом деталі є редуктор.
Він складається з так званого «склянки», гідророзподільника, а також інших частин. На відміну від описаної вище коробки, біля КПП синхронізованого типу немає распредвала. У цьому вузлі замість гідророзподільних муфт використані інші деталі, завдяки яким передачі перемикаються більш м’яко.

Ослаблено тиск, адже воно в такій конструкції необхідно тільки для подачі масла частин, між якими відбувається тертя. Замість відцентрового масляного фільтра використовується клапанна коробка. Як і на коробку з постійним зачепом і перемиканням під навантаженням, на неї можна встановлювати ходоуменьшитель. Безпосередньо роботу механізму перемикання забезпечують кульковий фіксатор, вилка і повзун прямокутної форми.