Застосування атласних стрічок

3-16-2020

До багатьох повсякденних предметів і речей люди настільки звикли, що навіть не замислюються про те, як можна обійтися, наприклад, без атласної стрічки. Сфера використання цього виробу дуже широка. Стрічки з атласу використовують для оформлення подарунків, в декорі одягу та аксесуарів, для вишивки, створення листівок. Крім того, атласні стрічки використовують для створення картин, квітів і прикрас, більше інформації можна знайти тут. Хочемо порекомендувати вибрати атласные ленты

Історія появи

Застосування атласних лентісторія виникнення стрічки з атласного матеріалу бере свій початок ще в епоху появи шовківництва в Китаї. Шовкове волокно і особлива технологія плетіння ниток допомогли отримати ідеально рівний, гладкий матеріал під назвою «атлас». Він являє собою щільну тканину з ідеальною блискучою поверхнею, дуже приємну на дотик. Після розкрою завжди залишалися обрізки, які і почали застосовувати для декорації меблів, аксесуарів. Така ідея виявилася дуже вдалою і швидко завоювала популярність по всьому світу. Через деякий час було налагоджено виробництво з виготовлення атласних стрічок різноманітних кольорів і ширини.

Сфера застосування атласних стрічок

Завдяки впровадженню атласних стрічок, світ отримав відмінний матеріал для обробки. З кожним роком попит на стрічки з атласу неухильно зростає. У наші дні можна легко купити не тільки однотонні стрічки, але і з візерунком: дитячі малюнки, горошок, квіти та інше.
Використання стрічок допомагає створювати сучасні творчі напрямки. Особливою популярністю користується японська техніка створення декоративних квітів. Такими прикрасами доповнюють одяг, предмети інтер’єру, вироби для волосся. Навіть звичайнісінька блузка або шапочка, прикрашена квітами з атласних стрічок, стає справжнім витвором мистецтва.

Переваги стрічок з атласу
У нинішній час все частіше можна зустріти стрічки, виготовлені з синтетичних матеріалів, ніж з дорогих натуральних матеріалів.
Основні переваги:

  1. Великий асортимент дозволяє легко вибрати стрічку з малюнком, або одного тону.
  2. Атласна стрічка високої якості не тьмяніє, не вигоряє на сонці.
  3. Завдяки своїй красі і блиску, стрічка активно застосовується в створенні декору для урочистих заходів.
  4. Завдяки високій міцності, виріб прослужить тривалий період.
  5. Прийнятна вартість.
  6. Простий догляд. Атласні стрічки можна прати і прасувати.