Жартівливі тексти чоловіка з днем народження

0
342

У нас можна знайти жартівливі тексти чоловіка з днем народження. Зробіть в прозі приємно для чоловіка, виберіть у нас веселі і красиві тексти поздоровлення до Дня Народження. Самі веселі привітання своїми словами для чоловіка.
***

Я дуже хочу привітати свого крутого чоловіка з тим, що він став ще на один рік старше. Не уявляю, що ти вже не той молодий хлопець, з яким я тоді познайомилася. Звичайно, зовні ти ще нагадуєш того симпатичного хлопчика, але виглядаєш більш мужньо, а от про внутрішній світ навіть говорити не варто, тому що ти став дуже сильним і відповідальним. Мені хочеться привітати тебе, а також сказати, що я пишаюся кожним твоїм досягненням, а в тебе їх так багато, що я навіть перераховувати не буду. Але просто знай, що твоя дружина любить розповідати всім про те, який у неї круту чоловік. Тільки не зазнавайся, будь ласка, хоч сьогодні тобі можна, тому що у тебе свято. Взагалі, ти користуєшся тим, що в тебе свято, тому що з ранку мені навіть не допомагаєш. Але я все ж спробую закрити на це очі, тому що так сильно люблю тебе.

***

Роднуля, я точно знаю, що ти вже не міг дочекатися, коли ж настане твій святковий день, тому що в цей день я можу нічого не говорити тобі з приводу того, що ти забув прибрати за собою, що ти довго засиджуєшся за комп’ютером, що ти їси в спальні. Саме тому ти з ранку вже почав все це виконувати. Але я дозволяю тобі сьогодні, тому що хочу, щоб ти добре відпочив. А поки не прийшли твої гості, мені хочеться сказати тобі, що я постаралася організувати все так, щоб ти круто провів час. Крім того, я дуже хочу побажати тобі відмінного настрою, а також всього найкращого. Я знаю, як тобі в звичайний час не вистачає цього самого позитиву, тому що на роботі стільки проблем, так що відпочивати часу немає зовсім. Але сьогодні ти наберешся сил на майбутній місяць. А потім ми можемо знову повторити твій День народження.

***

Мій коханий чоловік, не можу повірити в те, що я тебе саме так називаю, бо не вірю, що ми вже одружені. Так, я так буду говорити щоразу, тому що це для мене дійсно багато означає. Мені хочеться привітати тебе з твоїм новим віком, який неодмінно буде набагато більш цікавим і насиченим на найкрутіші події та заходи. Ну а я завжди буду поруч з тобою, щоб допомогти і підказати, бо ти частенько потребуєш моєї допомоги, так що можеш навіть не приховувати це. Мені не потрібно нічого говорити, тому що я все відчуваю. Варто мені просто подивитися на тебе, як відразу стає зрозуміло, в якому ти настрої. Мені дуже хочеться, щоб ти провів це свято так, щоб потім було що згадати. Повір, що я дуже старалася, тому що мені хотілося організувати круту вечірку. Пиво буде у великій кількості, як ти любиш.

***

Роднуля мій, сьогодні особливий день для тебе, тому ти з самого ранку не реагуєш на мої зауваження. Таке буває не так вже й часто, тому я не звертаю уваги. Мені хочеться привітати тебе з тим, що ти став ще на один рік старше. Повір, що цей вік має свої переваги і специфічні особливості, тому що він означає, що настає якийсь момент перехід з одного життєвого етапу до іншого. Мені хочеться привітати тебе і сказати, що найкраще побажання для тебе – це міцне здоров’я, тому що такого активного і енергійного людина неодмінно стане в нагоді здоров’я. Якщо твоє самопочуття буде хорошим, то все інше буде вже само собою. Нехай це свято буде одним з найвеселіших і феєричних в твоєму житті, щоб ми потім згадували і веселилися від однієї думки. Так що починаємо святкувати!

***

У такий крутий святковий день у всіх має бути піднесений настрій, тому що мій чоловік став ще на один рік старше. Я дуже сподіваюся, що ти перестанеш так багато грати в комп’ютерні ігри, тому що ти вже не в тому віці. Звичайно. Часом я тобі буду вирішувати, але все одно не так багато, як ти думаєш. Я тебе заздалегідь попереджаю про це, щоб потім ти не ображався. Я дуже хочу привітати тебе і сказати, що ти є просто чудовим чоловіком для своєї дружини, яка витратила кілька ночей і днів, щоб організувати крутий захід з приводу твого Дня народження. Роднуля, я дуже хочу, щоб цей день дозволив тобі круто провести час, відпочити і розслабитися. Нехай цей день стане одним з твоїх найкращих, який ми потім ще довго буде згадувати. Гарного тобі відпочинку! Ось побачиш, що ти отримаєш задоволення.

***

Мій дорогий чоловік, сьогодні ти став ще на один рік старше. У глибині душі я сподіваюся на те, що ти трохи подорослішаєш і перестанеш купувати так багато іграшкових машинок на пульті управління. Я знаю, що ти отримуєш від цього задоволення, але ж тобі вже не десять і навіть не двадцять років. Лапуля, зізнаюся, що часом і я теж в ці машинки граю, але тобі вже просто не солідно. Мені хочеться привітати тебе з цим новим етапом твого життя. Взагалі, твої свята я люблю більше, ніж свої. Я бачу, як з року в рік ти змінюєшся, дорослішаєш, стаєш більш відповідальним і працьовитим. Ти багато часу витрачаєш на те, щоб розвинути свої професійні здібності. Ти домігся багато чого на роботі, але повір, що це далеко не межа. Ти повинен вірити у свої сили, тому що у тебе настільки багато, що ти навіть не здогадуєшся.

***

Сьогодні своє свято відзначають один дуже важливий для мене людина. Наше з тобою знайомство було настільки несподіваним і незрозумілим, що я навіть не припускав, що це до чогось серйозного призведе. Але сьогодні я вітаю тебе з святом в якості твоєї дружини, а це просто приносить мені велике задоволення. Але ще більше задоволення мені приносить те, що я з року в рік бачу, як ти міняєшся. Ти стаєш все більш відповідальним, бо раніше, наприклад, ти не особливо замислювався про те, що мені може заважати звук твого комп’ютера, а зараз ти першим ділом виключаєш звук, а потім тільки сідаєш за ігри. Повір мені, що це дійсно дуже великий прогрес. Я думаю, що зовсім скоро ти почнеш за собою прибирати, тому що я просто втомлююся, поки розбираю твої речі. Я вітаю тебе і хочу, щоб ти сьогодні відірвався по повній програмі.

***

… 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

***

Прикольні привітання з днем народження чоловікові на телефон