Жартівливі тексти своїми словами на ранок дівчині

0
321

Дуже жартівливі прикольні побажання коханій дівчині доброго ранку в текстах. Жартівливі слова на ранку і гарного дня для неї, коханої. Скажіть доброго ранку дівчині – класно.
***

Ось, нарешті, і настав цей день, який ми з тобою моя мила дівчина так довго чекали. Подивися на мене, і прокидайся швидше. Нам ні в якому разі не можна зволікати не хвилини. Так як сьогодні у нас немає роботи, ми будемо з тобою насолоджуватися чудовою погодою і морем. Так, ми сьогодні їмо з тобою плескатися в холодній воді. По-моєму, це якраз для такої спекотної погоди. Знаєш, коли ти сонна, ти така мила і беззахисна, що хочеться просто ось так взяти і обійняти тебе міцно. Щоб захистити тебе від усіх неприємностей і проблем. І я постараюся це зробити. Постараюся завжди перебувати поруч з тобою, і тоді ти будеш у безпеці. І наостанок хочу побажати нам обом щастя в наших відносинах. Я тебе дуже сильно люблю, знай це!

***

Доброго ранку моя мила дівчинка. Я хочу розбудити тебе цим електронним листом. Так як бути поруч зараз я з тобою не можу. Але, гадаю, ти не образишся на мене. У будь-якому випадку я прошу в тебе пробачення. Ти в мене така гарна і мила дівчинка, що я дуже пишаюся тобою. Ти завжди була така гарна у мене. І не тільки красива, але й розумна. Одним словом я пишаюся тобою, і це правда. Пам’ятаєш, як ми з тобою вперше зустрілися, тоді йшов дощ, а в тебе не було з собою парасольки. А в мене він був, і тому я запропонував тобі. Ось так, мовчки, і трохи ніяково ми йшли з тобою під весняним дощем, під одним парасолькою. З того дня ми кілька разів зустрічалися з тобою. Ось так ми і почали з тобою офіційно зустрічатися. І зараз я по-справжньому радий, що ти моя дівчина. І бажаю тобі в цей день гарного проведення часу.

***

Над містом кружляють білі, тендітні сніжинки, тихо лягаючи на землю, на дахи будинків і на голі дерева, вкриваючи їх білою периною, ніби намагаючись сховати їх і зігріти. В цей день я хочу розбудити тебе. І роблю я це для того, щоб ти змогла насолодитися всією цією природною красою. Адже така погода буває зовсім не кожен день, і тому, коли видається випадок, їм потрібно насолоджуватися. Ти у мене дуже гарна дівчинка. Раніше ти була не зовсім така. Ти за наших перших зустрічати швидше нагадувала шкідливого хулігана, який так і намагається влізти у всякі неприємності. Але, з того самого часу, як ми стали з тобою офіційно зустрічатися ти стала не тільки кращим, але більш жіночною. І сподіваюся, що в майбутньому ми з тобою будемо тільки поліпшуватися не тільки зовні, але і внутрішньо.

***

Доброго ранку моя крихітка. Я ось зараз стою перед тобою, а ти спиш, так міцно обнявши свою подушку. Знаєш, багато хто вважає, що уві сні, не тільки хлопці, а й дівчата виглядають некрасивими. Але, я з цим повністю не згоден. Я бачу тебе, коли ти занурена у світ снів, і можу сказати від усього серця, щиро і чесно, що уві сні ти дуже і дуже красива, мила і беззахисна. Така беззахисна, що мені просто не хочеться ніколи від тебе відходити, що б у будь-який момент можна було взяти, і захистити тебе. А зараз я хочу тебе міцно на міцно обійняти, і ні коли не відпускати зі своїх обіймів. І це я зроблю, як тільки ти відкриєш свої прекрасного кольору очі. Сьогодні у нас з тобою буде насичений день, і тому тобі потрібно до цього підготуватися. Умийся, причешись і одягнися. І тоді ми з тобою. повеселимося. Сподіваюся, що сьогодні наш день буде вдалим.

***

Привітик моя кішечка! Я, твій хлопець зараз збираюся розбудити тебе. Але, перш цього, я тобі скажу, добрий ранок. І воно по-справжньому добре. Ти тільки виглянь за вікно, і тоді відразу ж це зрозумієш. На вулиці яскраво світить сонце. І хоча ще тільки початок весни, сніг вже давно розтанув, і з-під землі вже починають, вилазять перші квіти-проліски. Одним словом, все пахне і насолоджується життям. Я сподіваюся, що і в нас з тобою сьогодні день пройде так само вдало, як би ми того хотіли. Нас з тобою чекає цікава і захоплююча прогулянка по місту. Ти вже прокинулася, і тому вмивайся, одягайся красивіше, та не забудь зробити собі гарну зачіску. Ми підемо з тобою гуляти. Сподіваюсь, що наш сьогоднішній день буде не тільки веселим і цікавим, але буде наповнений приємними моментами і спогади, про яких ми з тобою ніколи не забудемо. Удачі нам сьогодні!

***

Доброго ранку моя мила дівчина. Я зараз стою і дивлюся, як ти спиш. Уві сні ти виглядаєш такою гарною і милою, що я не можу надивитися на тебе. Багато хто кажуть, що уві сні дівчата виглядають зовсім негарно, але я з цим абсолютно не згоден. Досить тільки глянути на тебе, як ти одразу спростуєш ці слова. Коли ти спиш, ти така беззахисна і слабка, що просто хочеться ось так взяти тебе, і сильно обійняти. Щоб ніхто не міг ніколи тебе образити. Коли я вперше побачив тебе, я абсолютно не повірив, що ти вже доросла. Ти виглядала маленькою дівчинкою. Але, як виявилося, я глибоко помилився. І коли ми почали з тобою зустрічатися ці часи стали для мене дуже дорогими. Я дуже сильно люблю тебе, і сподіваюся, що ти це знаєш. А зараз я просто хочу побажати нам найкращого, щоб у нас з тобою все складалося добре. Удачі нам усім!

***

Доброго ранку, моє сонечко. Чому я так тебе називаю? Та тому що ти повністю нагадуєш маленьке сонечко. І не тільки своїм поводженням, але і своїм виглядом. Ти також яскраво світиш, людям своєю посмішкою, що просто хочеться бути поруч з тобою, щоб все сонячне тепло, источаемое тобою, переходило тільки до мене. Ти лежиш така сонна і беззахисна у ліжку, що мені навіть не хочеться будити тебе. Але, мені доведеться це зробити. Адже сьогодні нас чекає важкий і напружений день. Адже роботу ще ніхто не відміняв. І тому піднімайся, вставай на зарядку, ти ж хочеш бути спортивної та здорової. А коли ти оденешься, я приготую тобі твій улюблений сніданок. Так що піднімайся. І якщо ти зараз же цього не зробиш, я буду тебе довго лоскотати.

***

Прикольні побажання коханій дівчині:
Визнання | На ніч | Еротичні | Сумую

***

Прикольні побажання з добрим вранці на телефон