Як вибрати квартиру в новобудові

3-16-2021
Житловий комплекс Семицвіт від Інтергал-Буд в місті Львів | Строительство и  реконструкционные услуги зданий и сооружений | Znak Kachestva | Торговый  Город

 

Як вибрати двокімнатну квартиру в новобудові: планування і нюанси

 

Двушки – дуже затребуваний тип житла на ринку новобудов.  Це якийсь оптимальний варіант по місткості і бюджету покупки. Трикімнатні квартири для багатьох непідйомні за ціною, при цьому більш доступна двушка дозволяє відносно комфортно розміститися сім’ї з дитиною. Також хочемо вам порекомендувати квартири в новобудові https://semycvit.com/ в ЖК «Семицвіт» це новий проект компанії «Інтергал-Буд». 

Найбільше на ринку

У структурі пропозиції в масовому сегменті двокімнатні квартири займають лідируючі позиції.

Цікаво, що якщо за кількістю в пропозиції двокімнатні квартири помітно обганяють однушки (їх частка, становить приблизно 29%), то в попиті двушки програють. Так, за даними, серед усіх проданих квартир близько 17% припадає на класичні двокімнатні, а на класичні однокімнатні – 21%. Частка “євротрьошок«, які по плануванню і функціоналу зазвичай ближче до двокімнатній квартирі з великою кухнею, в загальному попиті становить 18% проти 19% у» євродвушок” (вони, відповідно, по суті є просторими однушками з великою кухнею). Тобто в попиті лідерство утримують однокімнатні квартири, оскільки це більш доступний варіант житла.

На що звертати увагу

Мінімальна площа двокімнатних квартир в новобудовах, становить 43 кв.м. Навіть такий метраж дозволяє зробити квартиру досить комфортною, але все ж не для сім’ї з дітьми. Максимальна площа двокімнатної квартири масового сегмента – 148,6 кв.м. Це явний перебір: якщо є гроші на таку кількість квадратних метрів, раціональніше їх витратити на трьох – або навіть чотирикімнатну квартиру.

До того ж дуже великі квартири зараз – швидше, виключення з правил. Середня площа двушки в економ – і комфорткласах становить 62,1 кв. М. Оптимальними за площею – щоб розміститися в квартирі досить комфортно, але не переплачувати за зайві метри – є двушки в 55-65 кв. М.

Проте для деяких покупців важливіше саме розмір житла, а не кількість кімнат, тим більша двокімнатна квартира буде коштувати дешевше, ніж трійка тієї ж площі ( Таким покупцям має сенс придивитися до старих готових проектів, які виходили на ринок в ті часи, коли були поширені великі площі. У деяких з них залишилися квартири на первинному ринку.

Приватний дизайнер рекомендує при виборі планування двокімнатної квартири звертати особливу увагу на розмір передпокою: «двокімнатна квартира передбачає наявність більшої кількості речей у мешканців, ніж стартова однушка, тому знадобиться більше місць для зберігання. При цьому в багатьох двушках поширені довгі коридори без вільних кутів, де проблематично розмістити вбудована шафа. А в деяких двушках передпокої такі маленькі, що немає місця навіть для невеликого шафи для верхнього одягу».

Тим, хто купує двокімнатну квартиру надовго, наприклад, з розрахунком на поповнення в родині, краще вибрати більш гнучке планування, адже деякі двушки можна згодом переробити в трійку. В цьому випадку потрібно в першу чергу дивитися на кількість вікон. «двокімнатна квартира, що підходить для трансформації в трикімнатну, повинна мати як мінімум чотири вікна.